Twitter hesabında arama geçmişi nasıl silinir ?

/ 31 Ekim 2019 / 2.226 / yorumsuz
Twitter hesabında arama geçmişi nasıl silinir ?

Bugün ki konumuz herkesin çok tercih ettiği sosyal ağlardan biri olan Twitter da arama geçmişi nasıl silinir ? Bundan bahsedeceğim. Twitter kullananlar iyi bilir Twitter de bir sonraki arama için işi kolaylaştırmak adına önceden yapılmış aramaları kaydeder ki bir sonraki arama da arama kısmına herhangi bir harf ile başladığınızda geçmişte aradığınız şeyleri direk karşınıza çıkartabilsin.

Bu bazen iyi bir özellik olabilir ama bazen de bizi rahatsız edebiliyor. Bundan dolayı Twitter da arama geçmişinizi silmek istiyorsunuz, bilmediğiniz için silemiyorsanız bu yazımızda sizleri aydınlatacağım. Şimdi anlatalım Twitter da arama geçmişi nasıl silinir bir bakalım. Sizler benim aşağıda anlattığım adımları uygularsanız Twitter geçmişinizi silebilirsiniz.

TWİTTER  ARAMA GEÇMİŞİNİ SİLME

Twitter de ” Ara ” yazan yere dokunduğumuzda arama yapılan kelimeler tek tek ekrana geliyor. Orada hemen yan kısmın da ” Temizle ” yazan yere basalım, bastığımızda twitter arama geçmişini temizlemiş oluyoruz.

Twitter geçmişi silme işlemi için 2019,2020 yıllarında ya da daha sonrasında twitter arayüzü değişirse bu menülerin yerleri de değişebilir. Bugün sizlere Twitter de arama geçmişi nasıl silinir bundan bahsettik eğer sormak istediğiniz sorular bize iletmek istediğiniz görüşleriniz var ise yorumlar kısmına yazabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz