Vestelin Yeni Telefonu Vestel Venüs e3

/ 1 Kasım 2017 / 3.772 / yorumsuz
Vestelin Yeni Telefonu Vestel Venüs e3

n11 Vestel Venüs e3’ü Satışa Sunuyor

Düzenlenen IFA 2017 teknoloji fuarında ilk kez teknoloji meraklılarının beğenilerine sunulan Vestel Venüs e serisi grubunun son üyesi olan Vestel Venüs e3 cazip fiyatlarla n11.com internet sitesinden satışa sunuluyor.

Berlin’de düzenlenen teknoloji fuarında ilk kez tanıtımı yapılan yerli gururumuz Vestel Venüs e serisi ile yine büyük beğeni topladı. Fuara katılanlardan tam not almayı başaran Vestel Venüs e3 modeli Türkiye’nin en başarılı e-ticaret siteleri arasında yer alan n11  ile tüketicilere ulaştırılmaya başlandı.

Vestel Venüs e3 Fiyatı Ne Kadar?

Yerli üretim olması nedeni ile çok daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulan Vestel Venüs e3 orta segment bir cihaz olarak kabul ediliyor. Şu anda n11 internet sitesinde Vestel Venüs e3 fiyatı 749 lira olarak uygulanıyor. Ne yazık ki getirilen kanuni zorunluluklar nedeni ile cep telefonuna taksitle satış yapılmasına izin verilmiyor. Bu nedenle internet sitesinden cep telefonunu alacak olan kişilerin ya peşin ödeme yapmaları gerekiyor ya da kredi kartına tek çekim ile alışverişlerini tamamlamaları isteniyor.

Vestel Venüs e3 Özellikleri Neler?

5 inç büyüklüğe sahip olan ekran ile satışa sunulan Vestel Venüs e3 plastik kasa tasarımı ile satışa sunuluyor. Cihazın üretiminde işlemci tasarımı olarak Mediatek 6737 tercih edilirken cihazın pil seçiminde ise 2500 MAH kapasitesi kullanılıyor. Orta segment bir cep telefonu olan Vestel Venüs e3 arka kamera çözünürlüğü 8 MP ön kamera çözünürlüğü ise 5 MP olarak açıklanıyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz