Google Chrome İndirme Klasörü Nasıl Değiştirilir?

/ 15 Aralık 2019 / 1.037 / yorumsuz
Google Chrome İndirme Klasörü Nasıl Değiştirilir?

Dosyaları web’den PC’nize indirdiğinizde, dosyaları otomatik olarak tarayıcınız tarafından ayarlanan bir klasöre otomatik olarak kaydedilir. Ancak, bu konumu kendiniz değiştirmek çok kolaydır.

Dosyaları web’den PC’nize indirdiğinizde, dosyaları otomatik olarak tarayıcınız tarafından ayarlanan bir klasöre otomatik olarak kaydedilir. Ancak, bu konumu kendiniz değiştirmek çok kolaydır. Firefox 4 ve Internet Explorer 9’da kaydedilmiş klasör öğelerinin nasıl değiştirileceğini size zaten göstermiştik , ancak değişiklik Google Chrome’da nasıl uygulanacak .

Birinci adım
Sağ üst köşedeki anahtar simgesinden erişilen araçlar menüsünden Seçenekler’i seçin.

İkinci adım
Sol taraftaki Kaputun Altına tıklayın ve İndirilenler işaretli bölüme gidin. İndirme konumu yanındaki Değiştir seçeneğine basın.

Üçüncü adım
Sabit diskinize açılan pencereden göz atın ve indirmelerinizin kaydedilmesini istediğiniz yeni konumu seçin. Yeni Klasör Yap’a basın ve yeni bir konum oluşturmak istiyorsanız adlandırın. Yeni indirme konumu seçildikten sonra Tamam tuşuna basın. Ardından Seçenekler bölümünü kapatın. İndirilen konumunuz şimdi değiştirildi.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz