WhatsApp cevapsız aramada sesli mesaj bırakma

/ 2 Haziran 2019 / 773 / yorumsuz
WhatsApp cevapsız aramada sesli mesaj bırakma

WhatsApp cevapsız aramalarda sesli mesaj nasıl bırakılır? Bugün sizlere WhatsApp cevapsız aramalarda nasıl sesli mesaj bırakacağınız hakkında detaylardan bahsedeceğiz.

Sizlerinde bildiği gibi WhatsApp‘ın yeni güncellemeleri ile beraber artık cevapsız çağrı durumunda sesli mesaj bırakabiliyoruz. Normal olarak mesaj yazma bölümünden göndermiş olduğumuz sesli mesajların dışında yeni güncelleme ile beraber aramalarda cevap alamazsanız, bittiği zaman karşıdaki kişiye bir sesli mesaj gönderebilirsiniz.

Sizlerinde gördüğü gibi üst kısımda yer alan resimde çağrı cevaplanmadı kısmında sesli mesaj butonuna basılı tutarak sesli mesaj bırakabileceksiniz. Ek bir işleme ise gerek kalmıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.