WhatsApp grubu kişi ekleme sınırı 2019

/ 1 Nisan 2019 / 32.609 / 3 Yorum
WhatsApp grubu kişi ekleme sınırı 2019

WhatsApp, tartışılmaz tüm dünya genelinde en popüler mesajlaşma uygulaması haline gelmiş ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Yeni gelmesi beklenen güncelleme ile grup kurulduğu zaman gruptaki kişiler için en fazla kişi sayısı yapmaya olanak sağladı. İşte detaylar…

Geçtiğimiz dönemlerde WhatsApp grup limitlerini arttırma ile beraber hem anket özelliği hemde iOS kullanıcılarına yönelik Touch ID ve Face ID desteğini getirerek, kullanıcıların gözünde çok büyük bir yere geldi. Sizlerinde bildiği gibi WhatsApp’ta gruba kişi ekleme sayısı 256 olarak bilinirken, bu sayı 4096’ya kadar çıkarılabiliyor. Üst sayı olarak 256 olan bu sınır son güncelleme ile beraber 4096 kişiye kadar çıkabiliyor. Tam bundan 3 yıl önce gruba kişi ekleme sayısı 100 olurken, daha sonradan 256 olarak karşımıza gelmişti. Son güncelleme ile beraber 4096’ya kadar çıkarak herkesi heyecanlandırdı.

Bu güncellemeden önce ise WhatsApp kullanıcı grup sayısını arttırmak için çok fazla yol denemiş ve üçüncü parti uygulamalardan destek almaya başlamıştı. WhatsApp’ın geçici bir şekilde hesapları kapatılan bir çok kullanıcı ise bu durumdan pişman olduğunu dile getirmiş. WhatsApp ise kullanıcıları memnun etmek adına kendi platformuna daha fazla özelliği getirdi.

WhatsApp güncellemelerini unutmayın!

WhatsApp’ın tüm yeniliklerinden haberdar olmak ve kullanmak için hem Android hemde Apple Store mağazası üzerinden WhatsApp sürümünüzü güncelleyin. Bunun için;

  • İOS : “https://itunes.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997?l=tr&mt=8
  • Android  : “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr

Bu yolu takip edebilir ve son sürüm uygulamayı indirip kullanabilirsiniz


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

WhatsApp grubu kişi ekleme sınırı 2019 (3 Yorum)

  1. Merhaba kişi sayısı halen 256 olarak gözüküyor. Ne yapmamız gerekiyor. Not : Güncel sürüm kullanıyorum

  2. Yalan yanlış haber yapıyorsunuz. Whatsapp da 256 dan fazla eklenmiyor bir gruba.Bilen varsa whatsapp grup sayısını artırma yolunu buraya yazsın lütfen.