WhatsApp Plus Nedir, Nasıl İndirilir?

/ 23 Ağustos 2018 / 9.985 / 1 Yorum
WhatsApp Plus Nedir, Nasıl İndirilir?

WhatsApp Plus Nedir, Nasıl İndirilir?

Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında hiç tartışmasız dünyanın bir numaralı uygulaması olan WhatsApp kendisini geliştirmeye devam ediyor. Yayımlanan WhatsApp Plus ile uygulama bir üst seviyeye taşınırken kullanıcılar için yepyeni özellikler geliştiriliyor. Peki, WhatsApp Plus nedir, nasıl indirilir, nasıl kullanılır?

WhatsApp Plus Nedir?

İsimleri aynı olsa da aslında WhatsApp Plus ve WhatsApp birbirinden farklı iki uygulama olarak kullanıma sunuluyor. WhatsApp Plus kullanmak isteyen kişilerin cihazlarında yüklü olan bir WhatsApp uygulaması varsa bunun silinmesi gerekiyor. Normal WhatsApp uygulamasından farklı olarak WhatsApp Plus daha özgür bir kullanım alanı sunuyor. Anlık mesajlaşmanın yanı sıra 1 GB büyüklüğe kadar olan medyaların çok daha rahat bir şekilde indirilmesi sağlanıyor.

Yine bu uygulama sayesinde profilinize bakan kişileri de görebiliyorsunuz. Yani profilinizi inceleyen kişileri uygulama üzerinden çok daha kolay bir şeklide görüntüleyebiliyorsunuz. Yine sürekli çevrimiçi ya da sürekli çevrimdışı profil özelliği ile durumunuzu kendiniz belirleyebiliyorsunuz. O anda çevrimiçi olsanız dahi kendinizi çevrimdışı gösterebiliyorsunuz.

WhatsApp Plus Nasıl İndirilir?

WhatsApp Plus indirmek için ilk olarak cihazınızda yüklü olan normal WhatsApp uygulamasını indirmeniz isteniyor. Bu nedenle WhatsApp içerisinde yer alan tüm bilgi, resim ve videoları yedeklemeniz gerekiyor. Ardından WhatsApp uygulamasını kaldırıp APK aracılığı ile WhatsApp Plus yüklemeniz gerekiyor. Uygulama şu anda sadece Android işletim sistemini kullanan cihazlara indirilebiliyor.

WhatsApp Plus APK İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


WhatsApp Plus Nedir, Nasıl İndirilir? (1 Yorum)