Twitter Lite Google Play İndir

/ 23 Ağustos 2018 / 2.019 / yorumsuz
Twitter Lite Google Play İndir

Twitter Lite Google Play İndir

İnternetin daha yavaş olduğu yerlerde Twitter kullanımını sağlayan veri tasarruflu Twitter modeli olarak lanse edilen Twitter Lite hatırlanacağı üzere geçen sene indirmeye sunulmuştu. 2017 yılında Google Play Store üzerinden ilk defa indirmeye açılan Twitter Lite belirli ülkelerde indirilebiliyordu. Yapılan yeni açıklama ile Twitter Lite uygulamasının aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 21 ülkede Google Play Store mağazası üzerinden indirmeye açıldığı duyuruldu.

Twitter Lite Kullanmanın Avantajları Neler?

21 ülke ile eş zamanlı olarak ülkemizde de indirmeye açılan Twitter Lite internet bağlantısında kopma sorunları yaşayan ya da internet bağlantısında hız sorunları olan kişilerin yüzde 30 oranında daha hızlı Twitter kullanmalarını sağlıyor. Ana uygulamanın önemli tüm özelliklerini barındıran Twitter Lite veri kullanımı konusunda kullanıcılara yüzde 70 oranında tasarruf etme şansı sunuyor. Uygulama akıllı telefonların yanı sıra tabletler gibi tüm mobil cihazlara yüklenebiliyor.

Twitter Lite Kullanılan Ülkeler Hangileri?

Türkiye ile eş zamanlı olarak Twitter Lite indirilebileceği açıklanan diğer ülkeler Arjantin, Beyaz Rusya, Dominik Cumhuriyeti, Gana, Guatemala, Honduras, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Kenya, Lübnan, Fas, Nikaragua, Paraguay, Romanya, Uganda, Ukrayna, Uruguay, Yemen ve Zimbabve oldu. Android 5.0 sürümü ve üzerinde olan tüm Android sürümlerinde çalışan uygulama şu anda 1 milyonluk indirme barajını aşmış durumda. İndiren kişiler tarafından yapılan yorumlarda son derece olumlu.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.