WhatsApp Rahatsız Etme Özelliği

/ 12 Temmuz 2018 / 1.409 / yorumsuz
WhatsApp Rahatsız Etme Özelliği

WhatsApp İçin Gelecek Yeni Özellikler Belli Oldu!

Dünyanın en çok tercih edilen anlık mesajlaşma platformlarından biri olan WhatsApp yapılan güncellemeleri ile düzenli olarak kendisini yenilemeye devam ediyor. Her güncellemede kullanıcılarına farklı bir yenilik sunan uygulama Android Beta sürümü için bazı yenilikleri test etmeye devam ediyor.

WhatsApp Rahatsız Etme Özelliği

WhatsApp platformuna geleceği iddia edilen yeni özelliklerden biride rahatsız etme özelliği olarak öne çıkıyor. İnstagram için getirilen bu yeni özelliğin teknoloji devi şirketin sahip olduğu diğer platformlar olan WhatsApp ve Facebook içinde getirileceği beklentisi son derece güçlü. Test edilen bu yeni özellikle günün belirli saatlerinde bildirim alma özelliğini devre dışı bırakabiliyorsunuz. Özellik ilk olarak beta sürümü deneyimi yaşayan kişilerin kullanımına sunulacak ve test edilecek.

Aranılan Emojiler Artık Çok Daha Kolay Bulunacak

Mesaj yazarken sürekli olarak emoji kullanan kişililerin hayatlarını kolaylaştırmak adına bundan sonra emoji arama ekranı oluşturulacak. Bu ekran sayesinde sayıları her geçen gün artan emoji dünyasında kaybolup gitmeniz engellenecek ve aradığınız emojilere çok kolay bir şekilde ulaşmanız sağlanacak. Beta sürümü ile kullanıcılara sunulacak bu yeni özellikte oluşturulan yeni arama bölümüne aradığınız emojinin adını yazmanız yeterli olacak ve emoji arama bölümünde görüntülenerek seçmeniz durumunda yazdığınız mesaja otomatik olarak eklenecek. Şu anda Android işletim sisteminde test aşamasında olan özellikler kısa sürede İOS platformuna da taşınacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.