İnstagram Ses gelmiyor Gitmiyor, Instagram Görüntülü Arama Hatası

/ 11 Temmuz 2018 / 2.213 / yorumsuz
İnstagram Ses gelmiyor Gitmiyor, Instagram Görüntülü Arama Hatası

Instagram Görüntülü Arama Hatası

Instagram yaptığı son güncelleme ile beraber kullanıcılarına görüntülü arama özelliğini sunmuştu. Bu güncellemenin ardından mesajlarda yer alan kişiler aracılığı ile arama yapmak isteyen kullanıcıların farklı sorunlar ile karşılaştıkları da sosyal medya platformlarında öne çıkan tartışmaların başında geliyor. Bazı kullanıcıların görüntülü arama esnasında ses alıp verme konusunda yaşadıkları problemler yakın zamanda bir yeni güncellemenin daha Instagram’a gelebileceğinin sinyallerini de veriyor.

Ses Sorunu Neden Kaynaklanır?

Instagram uygulamasında görüntülü arama yapmak isteyenler eğer bunu sağlıklı bir şekilde başaramıyorlarsa uygulamayı silip tekrar yükleme yöntemi ile tekrar arama yapmayı deneyebilirler. Eğer bu çözüm de sorunlarınıza çare olmadı ise telefona format atma seçeneğini de deneyebilirsiniz.

Instagram Görüntülü Arama Sorunu Nasıl Çözülür?

Kullanıcılar arasında dillendirilmeye başlayan bu sorun ile beraber tabi ki farklı tercihler de ön plana çıkıyor. Özellikle Instagram üzerinden görüntülü arama yapmak isteyen kullanıcıların bunu telefonların hoparlörü yerine takılı kulaklık ile beraber denemeleri önerilen ilk olgulardan bir tanesi. İkinci olarak yaşayacağınız internet sorunu da bu aramaları sağlıksız bir şekilde yapmasının önünü açabilir. Dolayısı ile var olan internetinizin düzgün şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek işe yarayabilecek çözüm önerilerinden. Son olarak yapacağınız aramanın karşıdaki kişiye ulaşıp ulaşmadığını sorgulamak için ilk olarak yanınızda olan birisi ile bu özelliği kullanıp denemeniz de faydalı olacaktır.

Instagram yaptığı güncellemeler ile beraber farklı sosyal medya platformlarına ayak uyduruyor olsa da alınan hatalara da kesin çözüm bulunması elzem bir noktada görülüyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.