WhatsApp Sınırsız olan Yeni Özelliği Devreye Girdi!

/ 8 Kasım 2020 / 4.751 / yorumsuz
WhatsApp Sınırsız olan Yeni Özelliği Devreye Girdi!

Merhabalar, Dünyaca en popüler anlık sohbet, mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta yeni bir özellik olan “her zaman” seçeneğini kullanmak için devreye soktu.
Bu “her zaman” özelliği nedir diye soracak olursak, mevcut grup sohbetlerinde veya sohbetlerde istenildiğinde sessiz moda alma ihtiyacı duyduğunuzda 1 hafta, 8 saat gibi zaman kısıtlaması varken artık sohbetleri sorunsuzca “her zaman” özelliği ile süresiz, sınırsızca bildirimleri devre dışı bırakacaksınız.

Android ve IOS işletim sistemli cihazlarda kullanmak üzere geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme ile özelliğin kullanımını devreye soktu.
Sohbet penceresi üzerinde İOS işletim sistemlerinde parmağınızı sağdan sola doğru çekerek bildirimleri belirleyeceğiz süreye göre devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu Android cihazlarda ise yine aynen bildirim almadığınız sohbet üzerine gelerek parmağınızla bastırın ve üst menüde hoparlör simgesine bastığınızda “bildirimleri sessize al” kısmında 8 saat, 1 hafta, her zaman ile bildirimleri sessize alabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.