WhatsApp Tatil Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

/ 26 Kasım 2020 / 3.862 / yorumsuz
WhatsApp Tatil Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

Dünyaca ünlü popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp son beta sürümü ile yeni bir özellik olan “Tatil Modu” adı verdiği bir özelliği duyurdu.
Bu özellikte arşivlenmiş bir sohbete mesaj iletildiğinde bu bildirimi yok sayarak ana ekrana düşmesini önlemektedir. Böylece sizin bildirimden arşivlere bakana kadar haberiniz olmayacaktır.

Whatsapp'a tatil modu özelliği geliyor!. | | Haber, Haberler, Son Dakika Haberler

WhatsApp’ın Android için beta sürümü güncellemesi ile 2.20.206.2 olarak yükseltildiği ve bu güncelleme ile yeni bir özelliği kavuştu görülmektedir. Bu özellik olarak “Tatil Modu” adı verilmektedir.
Daha önceden de fazla bir şeyin değişmedi gibi gelmektedir. Çünkü arşive aldığınız sohbetler yok sayıldığı için sohbet bildirimi alınmıyordu.
Bu özellik Beta aşamasında olduğu için şimdi tam özellik olarak karşımıza “Tatil Modu” olarak çıkmaktadır. Normal mesajlar telefonun ekranına bildirim olarak düşeceği gibi ekranda görebiliyordunuz. Fakat arşivlenmiş sohbetlerde ekrana herhangi bir mesaj bildirimi gelmemektedir. Bu sebeple arşive alınmış sohbetleri çıkarana kadar bildirimler gelmiyor.

 

WhatsApp'a "Tatil Modu" Geliyor. Pek iWhatsApp tatil Modu Nedir? - CHIP Online


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.