WhatsApp Üzerinden Kendinize Mesaj Gönderme Yöntemi!

/ 23 Temmuz 2020 / 9.525 / yorumsuz
WhatsApp Üzerinden Kendinize Mesaj Gönderme Yöntemi!

WhatsApp uygulaması üzerinden kişisel not alma ve dosya depolama hizmeti gibi kullanabilirsiniz. Uygulamanın hızlı yapısı ve şifremele gibi güvenlik özellikleri bu uygulamayı vazgeçilmez yapıyor. Bazen not alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Eğer sizde not ve dosya göndermek için kendinize WhatsApp üzerinden mesaj atmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirmek için WhatsApp uygulamasında grup açın. Grup açmak için ise sohbet alanının sağ üst kısmında yer alan üç nokta simgesine dokunun. Ardından ‘Yeni Grup’ seçeneğine dokunun. Grup oluşturmak için birini ekleyin daha sonra ise grup ismini oluşturun. Grubu oluşturduktan sonra gruba gidin üst kısımda yer alan grup adına dokunun. Karşınıza çıkan katılımcılar listesini aşağı doğru kaydırın. Eklediğini kişiyi gruptan çıkarın ve grupta tek kalınca artık özel bir grubunuz olacaktır.

WhatsApp uygulamasına girip size özel olan grubunuza istediğiniz notları atabilirsiniz. Sesli kayıt özelliğini kullanarak kendinize notlar bırakabilirsiniz. WhatsApp uygulamasını kullanarak kendinize bu tarz notlar alabilirsiniz. Fakat OneNote ya da Google Keep’i indirerek daha ciddi bir not sisteminizi de kurabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.