Whatsapp Yanlışlık Atılan Mesajların Silinme Süresini Uzatıyor!

/ 18 Ekim 2018 / 395 / yorumsuz
Whatsapp Yanlışlık Atılan Mesajların Silinme Süresini Uzatıyor!

Whatsapp Yanlışlık Atılan Mesajların Silinme Süresini Uzatıyor!

 

Whatsapp, en çok kullanılan haberleşme yani mesajlaşma uygulaması olarak kullanılmakta olup, akıllı telefonlar için rehbere kayıtlı olan kişiler ile internet üzerinden mesajlaşmanızı sağlamaktadır. Whatsapp üzerinde mesajlaşma anında yanlışlıkla mesaj gönderimi gerçekleşen konulardan olup, bu durumda eskiden kaldırma yani silinme gibi bir seçenek yoktu. Fakat geçtiğimiz günler de gelen güncelleme ile Whatsapp yanlışlıkla atılan mesajları silme seçeneği getirmiş olup, bu seçenek ilk olarak 1 saat 8 dakika olarak kullanılırken bu seçenek uzatılacak olup, 13 saat 8 dakika gibi sürede silinme seçeneği ile sizlere sunulacaktır.

Whatsapp Yanlışlıkla Atılan Mesajları Silme Nasıl Yapılır?

Dünya genelinde yaygın şekilde kullanılmakta olan Whatsapp, 2017 yılı ile birlikte Whatsapp yanlışlıkla atılan mesajları silme seçeneğini sizlere sunmuş olup, sunulan bu seçenekte saat süresi 1 saat 8 dakika olurken, 13 saat 8 dakikaya uzatılacak. Uzatılan bu süre ilk olarak her zaman ki gibi İphone cihazlarında yapılacaktır.

Whatsapp mesaj silmek için yazdığınız mesaja uzun şekilde batılı tutmanız gerekecektir. Daha sonra ise sil seçeneğini seçerek ardından herkesten sil seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Mesajı sadece kendi cihazınızdan silmek için ise sadece benden sil seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır. Bu süre ise eskiden 1 saat 8 dakikalık olurken, şimdi ise 13 saat 8 dakika olacak ve bu süre içerisinde bu işlemi gerçekleştirme imkanınız olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.