WhatsApp Yeni Özelliği İle Karşınızda!

/ 9 Aralık 2017 / 610 / yorumsuz
WhatsApp Yeni Özelliği İle Karşınızda!

WhatsApp Yeni Özelliği İle Karşınızda!

Dünya genelinde sayıları 1 milyarı aşan kullanıcı tarafından tercih edilen anlık mesajlaşma platformu WhatsApp kendisini geliştirmeye devam ediyor. Günlük hayatımızın adeta ayrılmaz bir parçası haline gelen ve akıllı cep telefonlarının vazgeçilmez uygulaması olan WhatsApp geliştiriciler tarafından da yakından takip ediliyor. Hatta öyle ki bazı geliştiriciler uygulama için özel bir asistan bile geliştirmiş durumda.

Karşınızda Yeni WhatsApp Asistanı

WhatsApp hesabını yoğun biçimde kullanan ve gün içerisinde sık sık bu uygulama üzerinden iletişim kurmayı tercih eden kişilerin yapmış oldukları işlemlerini kolaylaştırmak için geliştirilen yeni asistan Whatsapp Chat Assistant adı ile anılıyor. WACAO kısaltması ile kodlanan yeni dijital asistan sizin için işlerinizi kolaylaştırıyor ve kullanıcıyı büyük oranda rahatlatıyor. Aynı anda birden fazla sohbette yer alan kişiler için hayat kurtarıcı olarak görülen yeni dijital asistan bugün itibari ile resmen tanıtıldı.

İleride Chrome Eklentisi Yayımlanabilir

Geliştirilen yeni asistanın ileriki dönemde gördüğü ilginin yoğunluğuna bağlı olarak Chrome eklentisi olarak yayımlanması son derece olası görülüyor. WhatsApp web sürümü üzerinden hizmet veren uygulama için gerekli yazılımları indirerek kurmanız gerekiyor. Gerekli tüm yazılımları indirip yükledikten sonra WACAO adı ile bir grup oluşturmanız isteniyor. Ardından bu grup üzerinden yapacağınız tüm mesajlaşmalar için asistanınızdan yararlanabiliyorsunuz. Gruptan yapmış olduğunuz mesajlaşmalarda asistanınız sizin için doğum günü mesajları gönderebilir, grup mesajlarını özetleyebilir ve çeviri yapabilir…

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.