WhatsApp’ta konferans görüşme işlemi

/ 9 Eylül 2019 / 1.302 / yorumsuz
WhatsApp’ta konferans görüşme işlemi

Herkes tarafından da bilinen favori mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yeni özelliklerinden biri de çoklu görüşme özelliğidir.

Bu uygulamada bu özellikler genelde herkesin işine yarayan iş, aile veya diğer kullanıcılar arasında çoklu konuşma özelliğine sahip olan WhatsApp konferans görüşme uzaktaki kullanıcılarla daha rahat görüşmenizi sağlar. Bu uygulamayı kullanmayı bilmeyenler için veya nasıl kullanılır diye soran kullanıcılarımız için konu hakkında bilgi vereceğim.

WhatsApp Çoklu Görüşme

Bir araya gelerek çoklu konuşma yapmanız için internetinizi  kontrol ederek başlayabilirsiniz. Görüntülü yada sesli aramak istediğiniz kişileri seçin ve aramayı başlat kısmına tıklayarak çok kolay bi şekilde kullanıma hazır olduğunu göreceksiniz.

Aklınıza takılan soru ve görüşleriniz için bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.