WhatsApp’ta Konferans Görüşmesi Yapma İşlemi

/ 18 Eylül 2019 / 757 / yorumsuz
WhatsApp’ta Konferans Görüşmesi Yapma İşlemi

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, getirdiği yenilikler sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Sadece mesajlaşma uygulaması olmayan WhatsApp hanesine görüntülü konuşma, sesli arama ve durum atma özelliğini de ekledi.

Bu yazımızda da çoklu konferans görüşmesini nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Konuşmayı gerçekleştirmek için internetinizin çektiğinden emin olun. En fazla 4 kullanıcı ile görüntülü konuşabileceğinizi belirtelim.

Konferans şeklinde görüntülü konuşmayı gerçekleştirmek için ilk aramayı başlatın. Daha sonra + işaretine tıklayıp eklemek istediğiniz kullanıcıya basın. Aynı işlemi tekrar gerçekleştirdiğiniz zaman görüntülü arama işlemini konferans şeklinde gerçekleştirmiş olursunuz. Bu adımlar sayesinde WhatsApp uygulamasında görüntülü konuşmayı çoklu bir şekilde gerçekleştirip arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Fakat internetinizin iyi çekmesi gerektiğini belirtelim.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.