YouTube Çalışmıyor Sorunu ve Çözümü

/ 21 Eylül 2019 / 352 / yorumsuz
YouTube Çalışmıyor Sorunu ve Çözümü

Bu yazımızda YouTube uygulamasında oluşan sorunlardan ve çözümlerinden bahsedeceğiz. YouTube uygulaması bazen çalışmayabilir ve bu durum kullanıcılar için büyük bir soruna dönüşebilir. YouTube uygulamasında bir sorun oluştuysa bu durum büyük ihtimalle cihazınızda oluşan bir sorundan kaynaklıdır. Eğer siz de bu sorunu yaşıyorsanız nasıl çözüm yöntemlerine başvuracağınız konusunda yardımcı olacağız.

YouTube uygulamasını izlerken kesinti yaşayabilirsiniz bu durum cihazınızın internet kopukluğundan kaynaklı olarak ortaya çıkar. YouTube uygulamasında sorun yaşayıp yaşamadığınızı anlamak için internetinizi kontrol edin. Başka uygulamalara girdiğiniz zaman sıkıntı yaşamıyorsanız bu uygulamanızda oluşan sorundan da kaynaklı olabilir. Bu iki linkten birini seçerek kesintinizin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu uygulamalar downdetector.com ve outage.report’tur.

 

YouTube uygulaması bazen yaşadığınız ülke ile alakalı kesintiye sebep olabilir. yaşanan internet sorunundan kaynaklı olarak kopukluklar gerçekleşebilir. Düzeltmek için Chrome uygulamasının son sürümünü güncelleyin. Son sürüm yüklü olmadığı zaman da YouTube uygulaması tarafından sorun yaşayabilirsiniz. Tarayıcınızı temizleyin. Tarayıcınızı temizlediğiniz zaman ön bellek temizlenir ve uygulamada bu durumdan kaynaklı sorun oluşuyorsa kaldırılmış olur.

Video sürücülerinizin güncellemesini gerçekleştirin. Video oynatılırken sorun oluşabilir ve bunun nedeni güncelleme ile alakalı olabilir. Windows + X tuşlarına basın ve daha sonra aygıt yöneticisine tıklayın. Sürücü güncelleme seçeneğini kullanarak güncellemenizi gerçekleştirin. Oluşan sorunu bu şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. En son olarak YouTube uygulamasını mobil üzerinden kaldırıp tekrar yükleyin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.