Youtube da Bir Hata Oluştu Tekrar Deneyin

/ 19 Haziran 2018 / 2.854 / yorumsuz
Youtube da Bir Hata Oluştu Tekrar Deneyin

Youtube Tekrar Dene Hatası, Youtube da Bir Hata Oluştu Tekrar Deneyin

Şüphesiz ki hepimizin video izleme, içerik bulma, müzik dinleme, dizi takip etme gibi aktiviteleri gerçekleştirmek için kullandığı popüler platformlar bulunuyor. Ancak YouTube bu konuda liderliği uzun senelerdir kimseye bırakmama konusunda oldukça ciddi adımları da peşi sıra atmaya devam ediyor. Yeni eklenen özelliklerinin yanı sıra, görüntü kalitesinde yaşanan artış da insanları YouTube platformu konusunda daha fazla tatmin ediyor. Ancak zaman zaman yaşanan sıkıntılar, problemler, sorunların da çözüm odaklı olarak kullanıcılara anlatılması gerekiyor.

Kısıtlı Mod Hatası

YouTube üzerinde belirli başlı iki sorun ile insanların daha sık karşılaştığını biliyoruz. Bu sorunlardan ilki kısıtlı mod hatası almak. Bu sorunun çözümü için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Sağ üst köşede yer alan profil sekmesi ve ayarlar bölümünden kapatacağınız kısıtlı mod paneli sizlerin daha fazla içeriğe ulaşmanızın da önünü açacaktır.

Tekrar Dene Hatası

İkincil bir sorun ise tekrar dene, hata oluştu gibi problemlerin kaynağını doğru şekilde belirleyememek. Bu sorunu ortadan kaldırmak için atacağınız adımların bazen sizinle değil kullandığınız internet ile alakalı olduğunu öncelikle belirtelim. Dolayısı ile bu sorunu ortadan kaldırmak için internet bağlantınızı kontrol etmek de sizin lehinize bir olgu olarak değerlendirilecektir. Diğer bir işlem ise kısıtlı mod sekmesini pasif duruma getirmeniz olacaktır. Bu şekilde YouTube üzerinde izlemek istediğiniz videolar, katılmak istediğiniz canlı yayınlar da sıkıntısız bir şekilde erişiminize açılacaktır.

Geniş bir yelpazeye yayılan içerikleri ile son derece popüler olan YouTube’un farklı sorunlarının da genel olarak tarayıcılar, mobil internet sağlayıcıları ile alakadar olduğunu da belirtelim.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz