YouTube Otomatik Oynatma Videolarını Kapatma İşlemi

/ 8 Ağustos 2019 / 1.020 / yorumsuz
YouTube Otomatik Oynatma Videolarını Kapatma İşlemi

YouTube uygulaması yılların vazgeçilmez video uygulamasıdır. YouTube uygulamasına gelen yeni güncelleme ile uygulamaya girdiğiniz zaman ana sayfada bulunan videoları otomatik şekilde oynatma gerçekleşiyor. Fakat basit bir işlem sonrası otomatik kapatmayı gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfada yer alan videolarda otomatik oynat özelliğinin güncelleme ile gelmesi birçok kişi için sevindirici bir haber oldu.

Otomatik oynatma listelerinde ilk sırada reklamların yer alması can sıkıcı bir durumdur. Eğer siz de bu şekilde düşünüyorsanız basit adımlar sayesinde otomatik oynatma listesini kapatabilirsiniz. Kapatmak için YouTube uygulamasına girin. Ardından uygulamanın sağ üst kısmında yer alan Ayarlar alanına tıklayın. Ayarlar alanını açtıktan sonra karşınıza ‘Otomatik Oynatma’ başlığı çıkacaktır. Bu seçeneğe tıklayarak ana sayfada otomatik oynat seçeneğine gelin ve bu alanı kapatın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.