Youtube Videosunu İstediğimiz Yerden Nasıl Başlatabiliriz ?

/ 15 Eylül 2019 / 1.929 / yorumsuz
Youtube Videosunu İstediğimiz Yerden Nasıl Başlatabiliriz ?

Bugün sizlere siteye yerleştirdiğiniz bir youtube videosunu istediğiniz yerden nasıl başlatabilirsiniz bundan bahsedeceğim. Bir blog sayfanız yada web siteniz var diyelim herhangi bir konu hakkında youtube videosu yüklediniz bu videoyu istediğiniz yerden nasıl başlatabilirsiniz bir bakalım.

Youtube videolarını istediğin yerden başlatma işlemi ;

Bu yüklediğiniz videoyu istediğiniz yerden başlatabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacağız anlatalım.

Youtube videonuzu istediğiniz saniyede ya da dakikada başlatmak için “https://youtu.be/rlnuylAFkKc” adresine girelim. #t=00m00s bu kodu sonuna ekleyelim bu aşamada videoyu başlatma zamanını belirtmek gerekecek. Örneğin 2 dakika 14 saniye ile başlamasını istiyorsak “https://youtu.be/rlnuylAFkKc#t=02m14s” olarak ekleyeceğiz ve bu sayede youtube videolarını istediğimiz zaman başlatabileceğiz.

Yukarıda gösterdiğim örneği siz kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Bunu sadece siteler için değil sosyal ağlarda da kullanabilirsiniz.  youtube istenilen yerden başlatma işlemi bu şekildedir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.