Youtube’da anlık canlı yayın yapan kanalları görme işlemi

/ 7 Şubat 2020 / 287 / yorumsuz
Youtube’da anlık canlı yayın yapan kanalları görme işlemi

Selamlar bugün sizlere Youtube üzerinden anlık canlı yayın yapan kanalları nasıl görebileceğinizden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Youtube sizlerinde bildiği gibi dünyanın en büyük video izleme sitelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yavaş yavaş televizyonun yerini alan platformda artık yayıncılar canlı video yapmaya daha çok özen gösteriyor. Platform üzerinde kendi kanallarını açan ve Youtube üzerinden canlı yayın ile içerik üretenlerin sayısı çok fazla. Peki youtube üzerinden canlı yayın yapanları nasıl görebiliriz? Bunu hemen anlatalım.

Youtube’da Canlı Yayın Yapan Tüm Kanallara Ulaşmak

  • Youtube’a girin. Sol kısımdan “Canlı” sekmesine basın.
  • Şimdi canlı yayın yapan tüm kanalları listelemiş olacaksınız.
  • Canlı yayın kanallarının devamını görmek için sağ kısımda ok butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Hepsi bu kadar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.