Xiaomi Mi 8 Lite format atma işlemi 2020

/ 9 Şubat 2020 / 532 / yorumsuz
Xiaomi Mi 8 Lite format atma işlemi 2020

Selamlar bugün sizlere Xiaomi Mi 8 Lite için format atma konusunda bazı bilgilendirme ve yardımcı olmak adına işlem adımlarından bahsedeceğiz. Ancak konuya değinmeden önce ufak bilgilendirmeler yapma gereği duyuyoruz. İşte detaylar…

Telefon veya tablet gibi hatta bilgisayarlarımızı virüslerden veya donma ile kasmalar hatta satış ve alımlar sırasında format atma gereği duyuyoruz. Amacımız ise cihazı sıfırlamak ve temizlemek oluyor. Ancak cihazlarımıza format atmadan önce şarjımızı %50 üstüne alıp yedek almak zorundayız. Format sonrası tüm dosya ve müzik gibi verilerin hepsi silinecektir.

XİAOMİ Mİ 8 LİTE NASIL FORMAT ATILIR

Xiaomi Mi 8 Lite fabrika ayarlarına geri döndürmek için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  • Telefonu kapalı konuma alınız.
  • Sesi Kısma Tuşu + Güç Tuşu ile birlikte basılı tutunuz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutunuz
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işini bırakın.
  • Wipe Data
  • Wipe All Data
  • Confirm
  • Reboot

Bu adımları takip ettikten sonra telefonun sesini açma tuşu ile ve güç düğmesi ile ilerleme ve menüye giriş yapabilirsiniz. Lite model cihazda menü yardımı ile sıfırlamayı önermiyorum.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.