YouTube’daki Daha Sonra İzle Videolarını Silme!

/ 4 Nisan 2020 / 2.260 / yorumsuz
YouTube’daki Daha Sonra İzle Videolarını Silme!

YouTube uygulaması üzerinden videoları kaydetme ve sonra izleme işlevi yerini almaktadır. Daha sonra izle alanı, izlediğiniz video ardından oynatılması için kaydedilen alandır. Daha sonra izle videosunun nasıl gerçekleştiğini bilmiyorsanız video yanında yer alan üç noktaya tıklayın ve daha sonra izle, ekle seçeneğine tıklayarak bu videoları eklemiş olursunuz. İsteğe göre bu videoları kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Bu videolar birikebilir ve izlemeyi bitiremeyebilirsiniz. Bunları klasör üzerinden kısa bir şekilde silmenin yolları vardır. YouTube üzerinden klasör izlemeye başladığınız tüm videoları toplu bir şekilde silmeniz fazla zamanınızı almaz. Bir video başlatan ve tamamlayanlar için izlemiş olduğunuz videoları kaldırarak talimatları gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak YouTube uygulamasının sağ alt tarafında yer alan Kitaplık alanına tıklayın. Daha sonra izle alanına tıklayın. Daha sonra izle klasöründe sağ üst köşede yer alan üç noktaya dokunun. İzlenen Videolar Kaldırıldı seçeneğine geçin ve karşınıza küçük bir pencere açılacaktır. Bu alanda kaldır seçeneğine tıklayın. İzlenen videoları kaldırdıktan sonra kalan videoları silmek isterseniz bu işlemi tek tek gerçekleştirmeniz gerekir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz