TikTok’a Fotoğraf Ekleme

/ 5 Nisan 2020 / 7.780 / yorumsuz
TikTok’a Fotoğraf Ekleme

Bu yazımızda sizlere TikTok uygulaması üzerinden nasıl fotoğraf ekleyeceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. TikTok uygulaması gittikçe popülerleşiyor ve sürekli yeni akımlar çıkıyor. TikTok profilinizi kişiselleştirmenin en iyi durumlarından biri de fotoğraf şablonları eklemektir. Cihazınızın galerisinde yer alan resimleri bu durum için kullanabilirsiniz. TikTok uygulamasına fotoğraf eklemenin iki yolu bulunmaktadır. İlki galerinizden TikTok videonuzun arka planına fotoğraf eklemek, ikincisi ise uygulamanın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun ve aşağıda yer alan adımları takip edin.

  • İlk olarak cihazınızda ya da tabletinizde TikTok uygulamasını açın.
  • Daha sonra yeni bir TikTok oluşturmak için ana ekranın alt kısmında yer alan büyük artı simgesine dokunun.
  • Bir TikTok videosu kaydedin ve daha sonra kaydı duraklatıp ekranın altında yer alan büyük daireye tıklayın.
  • Ekranın sol alt kısmında yer alan efekte dokunun.
  • Arka planda değişiklik yapmak için kendi resminizi yükleyin.
  • Bu adımlar sayesinde TikTok uygulamasına fotoğraf eklemiş olursunuz. Bu yazımızda sizlere TikTok fotoğraf ekleme konusunda yardımcı olduk. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz