İOS11 Şarjı Hızlı Tükeniyor Sorunun Çözünün | Eniyiandroid.com
     

İOS11 Şarjı Hızlı Mı Tüketiyor

Yazar: Emre Çelik   06 Ekim 2017    50        
 
 
 
 
 
 
İOS11 Şarjı Hızlı Mı Tüketiyor?

Apple kendi işletim sistemi olan İOS için son sürüm olan İOS11 sürümünü yayımladı. Ancak sürüm güncellemesi yapan pek çok kişi forumlar üzerinden yeni sürüm hakkında pekte memnun kalmadıklarını açıkça ifade ediyorlar Özellikle de şarjın erken tükenmesi, bluetooth ve wifi bağlantılarının kapatılamaması şikâyetlerin son derece yoğun olduğu görülüyor. 

Batarya Sorunu Tepki Çekti 

İOS10 işletim sistemi kullanan kişilerin bataryaları tam dolu konumdan yüzde 0 konumuna yaklaşık olarak 240 dakikada düşerken İOS11 sürümü için yapılan ölçümde ise bu sürenin 90 – 100 dakika aralığına düştüğü görülüyor. iPhone 5S, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerin daha ağırlıklı olarak batarya sorunu ile ilgili tepki verdikleri net olarak görülürken daha önce yeni sürümü yükleyen pek çok kişinin ise İOS10 sürümüne geri dönmek için çareler aradığı görüldü. Bunu gerçekleştirmek isteyen kişilerin ise İOS10.3.3 sürümüne geri dönmek için aceleci davranmaları ve eski sürüm imzalanmadan geçiş işlemini tamamlamaları gerekiyor. 

Yeni Güncelleme İle Sorun Çözülecek 

Apple mühendisleri gelen tüm şikâyetleri dikkate alarak yeni bir sürüm üzerinde çalışmalara başlamış durumda. Yayımlanacak olan yeni sürümün İOS11.0.1 mi yoksa İOS11.1 ismi ile mi kullanıma sunulacağı hakkında bilgi verilmezken yayımlanan yeni sürümün hızlı batarya tüketim sorununu çözeceği bunun yanı sıra bluetooth ve wifi sorunlarının da çözüme kavuşturulacağı belirtiliyor. iPhone X modeli de bu sorunun çözülmesinin ardından satışa sunulacak. 

 
 
 

Etiket:   İOS11 iOS

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com