Amazon Türkiye Resmi Olarak Açıldı

/ 22 Eylül 2018 / 744 / yorumsuz
Amazon Türkiye Resmi Olarak Açıldı

Amazon Türkiye Resmi Olarak Açıldı

Bir süredir Türkiye pazarına gireceği konuşulan ve hatta neredeyse kesinleşen Amazon, nihayet Türkiye uzantılı sayfasıyla hizmete açıldı. Pek çok ülkede hizmet veren ve çeşitli ürünlere uygun fiyatlar neticesinde ulaşmayı sağlayan platform, Amazon Türkiye adıyla hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyeti ile ünlü olan platformun ülkemizde de bu noktaya bir hayli önem vereceği tahmin ediliyor.

Amazon Türkiye’den Alışveriş Yapmak

Eğer Amazon Türkiye üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız buradan internet sitesine ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde mobil uygulama desteğini de devreye almayı ihmal etmeyen yönetim, uygulamadaki bölge ayarlarından Türkiye’yi seçmenizi sağlıyor. Böylelikle Amazon Türkiye üzerinden alışveriş yapabilir, çeşitli avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Şu anda ABD versiyonu ile kıyaslandığında çok daha sınırlı bir alışveriş deneyimi sunan Amazon, elbette ülkemizde daha ilk günlerini yaşıyor. Bu duruma yaptığı açıklamada yer veren yönetim, hizmetlerini daha da geliştireceklerine dair ilk sinyalleri vermeyi ihmal etmiyor. Yani şu anda sınırlı olarak nitelendirilen ürün yelpazesi, gelecek günlerde daha da genişleyecektir.

Amazon Türkiye Satıcısı Olmak

Avantajlı bir şekilde Amazon Türkiye üzerinden satış yapmanıza olanak tanıyan platform, belirli bir anlaşma oranını hakim kılıyor. Bu oranı ödemeniz durumunda hemen Amazon üzerinden ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Tabi anlaşma oranının yanı sıra karşılamanız gereken belli başlı kriterler de bulunuyor. Daha fazla bilgi için Amazon Türkiye ile iletişime geçebilir, hızlıca profesyonel destek alabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.