Android Cihazlar için Ekran Görüntüsü Alma Uygulaması

/ 26 Eylül 2019 / 1.269 / yorumsuz
Android Cihazlar için Ekran Görüntüsü Alma Uygulaması

Android cihazlar için ekran çekme uygulaması hakkında bilgi vereceğiz Android cihazlar için ekran görüntüsü almak istediğiniz zaman root yapmanız gerekiyor. Root yapma işlemi de normal kullanıcıların yapabileceği bir iş değildir. Ayrıca Root yapma işlemi cihazların garantisini öldürür.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarda ekran çekme işlemi hemen elinizin altında yer alır. Fakat Android işletim sistemlerinde bu durum söz konusu değildir. Root yapmak da garanti dışı olduğu için kullanabileceğiniz en ideal uygulamadan bahsedeceğiz.

Uygulamanın adı Screencast Video Recorder Demo’dur. Bu uygulamayı indirdiğiniz zaman Android cihazlar için ekran görüntüsü çekme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Screencast Video Recorder Demo uygulaması birçok Android kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz