Android için 10 en iyi İngilizce dil bilgisi Grammer uygulamaları

/ 19 Mart 2018 / 4.310 / yorumsuz
Android için 10 en iyi İngilizce dil bilgisi Grammer uygulamaları

Android için 10 en iyi İngilizce dil bilgisi Grammer uygulamaları

Bazen bir kelimeyi yanlış yazmanın veya tüm iletiye uyması için kelimeleri kesmenin bir sakıncası yoktur. Bu sadece bir örnek. Ancak, pek çok insan dilbilgisi üzerine küçük bir eser kullanabilir ve bu da beni içerir. İşte Android için en iyi dilbilgisi uygulamaları!

Temel İngilizce Grameri

Temel İngilizce Grameri, daha temel dilbilgisi uygulamalarından biridir. Daha iyi dilbilgisi için çeşitli dersler ve testler sunar. Bu, 230’dan fazla dilbilgisi dersi, 480’den fazla kısa test ve kolay bir Materyal Tasarımı Kullanıcı Arayüzü içerir. Bu da bir çevirmen ile 100’den fazla dili destekliyor. Bu şekilde, ana dilinizde hangi kelimelerin farklı bir öğrenmeyi öğrenmesi için ne anlama geldiğini görebilirsiniz. Uygulama reklamlarla ücretsizdir. Çok makul bir $ 1.49 için bir uygulama içi satın alma olarak mevcut bir pro sürümü var.

Temel İngilizce Grameri Android İndir

English Grammar Book

İngilizce Gramer Kitabı eski bir dilbilgisi uygulamasıdır. Bu, çeşitli dilbilgisi kuralları için bireysel dersleri var. Bu 130’dan fazla gramer puanı içerir. Basit açıklamalar, örnekler ve iyileştirme için küçük aktiviteler sunuyor. Uygulama aynı zamanda hızlı geri çağırma için ders yer imi sağlar. Skoru tutmak için bir madalya sistemi var. Böylece ne kadar iyi yaptığınızı kolayca görebilirsiniz. UI kesinlikle modern bir güncelleme kullanabilir. Ancak, göründüğünden çok daha iyi çalışıyor. Uygulama reklamlarla ücretsizdir. Premium sürüm, uygulama içi satın alma olarak kullanılabilir ve reklamları kaldırır.

English Grammar Book Android İndir

 

English Grammar in Use


Kullanımda İngilizce Dilbilgisi gramer profesörü Raymond Murphy’nin bir dilbilgisi uygulamasıdır. Aynı ismin en çok satan kitabına dayanıyor. Uygulamaya gramer hakkında çeşitli aktiviteler ve dersler bulunmaktadır. Toplam 145 grammar puan içerir. Ücretsiz sürümü bundan daha azıyla geliyor. Geri kalanını uygulama içi satın alımlar olarak satın alabilirsiniz. Kesinlikle daha pahalı dilbilgisi uygulamalarından biri. Ancak, yaratıcısı göz önüne alındığında, muhtemelen buna değer. App etrafında böcekler hakkında bazı şikayetler var.  Bununla birlikte, nispeten çoğunluğu oldukça hoşuna gidiyor gibi görünüyor.

English Grammar in Use Android İndir

 

English Grammar

İngilizce Dilbilgisi Testi daha popüler dilbilgisi uygulamalarından biridir. 1.200 toplam egzersiz de dahil olmak üzere bir ton içeriğe sahiptir. Uygulamaya çeşitli beceri düzeyleri, testler, vb. Uzanır. Ayrıca puanlarınızı ve ilerlemenizi takip eder. Bu kesinlikle bir günde veya hatta bir hafta içinde zorlayabilir bir uygulama değildir. Uygulama, harika bir modern Materyal Tasarımı kullanıcı arayüzünde de deneyimi tamamladı. Reklamlar da diğerleri kadar müdahaleci değildir. Aksi takdirde, uygulama tamamen ücretsizdir.

English Grammar Android İndir

 

Grammarly Keyboard

Dilbilgisi yeni ücretsiz dilbilgisi uygulamalarından biridir. Aslında Gboard veya SwiftKey benzeri bir klavye. Otomatik düzeltme gibi özellikler içerir. Ancak, yazarken dilbilgisini düzeltmeye çalışır. Virgül, fiil çekimi, yazım hataları, eksik kelimeler ve karışık kelimeler gibi şeyler önermektedir (bunun yerine kullanmak yerine). Bu nispeten yeni bir uygulama. Hala bazı hatalar ve jest yazmaya benzeyen bazı özellikler var. Ancak, zamanla bu konular için düzeltmeler bekliyoruz. Klavye, bu yazı yazıldığı sırada hiçbir reklam veya uygulama içi satın alma işleminden muaftır. Bu sonunda değişebilir.

 

Grammarly Keyboard Android İndir

Dictionary – Merriam-Webster

Sözlük uygulamaları İngilizce çalışması için standarttır. Size sözcüklerin tanımlarını, kelime türlerini, telaffuzlarını ve örneklerini gösterirler. Uygulama ayrıca kelime bulmacaları, sesli arama, eş anlamlılar, ses telaffuzları ve daha fazlasını içerir. Ücretsiz sürüm, yukarıda belirtilen özelliklerin tümüne sahiptir. Bu arada, ücretli sürüm daha fazla topikal tanımlar (uygun isimler, yabancı terimler), tam 200.000 kelime eş anlamlılar ve reklam içermez. Bu, sözlük uygulamaları kadar iyi.

Dictionary – Merriam-Webster Android İndir

 

Oxford Grammar and Punctuation

Oxford Grameri ve Noktalama, ismin söylediği şeydir. App 250 grammar ve noktalama kurallarını açıklar ve özetlemektedir. Daha iyi öğrenim için basit sözler, bol miktarda örnek ve ek dersler kullanır. Bu bile OCR içerir. Bu, kelimeleri ve benzerlerini aramak için kameranızı kullanabileceğiniz anlamına gelir. Tam sürümde ayrıca çevrimdışı destek, reklamsız ve mevcut her özellik bulunur. Bazı insanlar reklamın hayranları değildir. Ancak, herhangi bir uygulama için bu oldukça normal.

Oxford Grammar and Punctuation Android İndir

 

Online Udemy Kursları

Udemy bir online öğrenme platformudur. Yemek pişirme, teknoloji, dil ve fitness gibi her türlü konuyu ve diğer her tür şeyi kapsar. Bu dilbilgisi dersleri içerir. Bir ders alır, videoları izlersiniz ve umarım bir şeyler öğrenirsiniz. Dilbilgisi, İngilizce, yazı ve diğer şeyler için çeşitli videolar var. Kalite, fiyat ve uzunluk olarak değişirler. İyi olanları bulmak için kursların bireysel yorumlarını okumak zorunda kalabilirsiniz. Uygulama bazı kurslarla birlikte ücretsizdir. Kursların çoğu paraya mal olur.

Online Udemy Kursları Android İndir

 

Youtube

YouTube çoğu şey için mükemmel bir kaynaktır. Bu dilbilgisi, noktalama işaretleri, İngilizce ve bunun gibi şeyler içerir. Uygun İngilizce, konuşma, yazma ve dilbilgisi dersleri gibi şeylere odaklanan videolar içeren eğitim kanalları var. Diğer bazı türlerle karşılaştırıldığında bulmak biraz zor. Ancak varlar. Genellikle matematik ve fen bilgisi ile tanınan Khan Academy, YouTube’da gramer hakkında 118 video içeriyor. Herkes YouTube’un özgür olduğunu biliyor. Ancak, YouTube Red için ayda 9,99 ABD doları ödeyebilirsiniz ve bu özellik bazı ekstra özelliklerin kilidini açar.

 

Youtube Adnroid İndir 

 

Amazon Kindle

Dilbilgisi uygulamaları için son önerimiz bir e-kitap platformudur. Amazon Kindle, Barnes & Noble Nook ve Google Play Kitaplar’ın tümü, yazım, dilbilgisi, yazım, konuşma ve konuyla ilgili diğer her türlü konuda bir dizi eğitici kitaba sahiptir. Kitaplar fiyata göre değişir, ancak tüm e-kitap platformu uygulamaları ücretsizdir. Kitaplar bu tür şeyler için iyi. Sadece bir kez satın alırsınız ve genellikle birçok uygulamadan daha fazla bilgiye sahip olurlar. En sevdiğin şeyi seçebilirsin, seçici değiliz.

Amazon Kindle Android İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.