Android için en iyi VR oyunları

/ 18 Temmuz 2018 / 6.415 / yorumsuz
Android için en iyi VR oyunları

Android için en iyi VR oyunları

 

Sanal gerçeklik, video oyunlarını tamamen yeni bir dalma seviyesinde tecrübe etmenin harika bir yoludur ve konsollar, PC ve evet, hatta Android için çeşitli VR platformları mevcuttur. Bir mobil oyunun ne olabileceğine dair algılarınıza meydan okumaya hazır mısınız? Bunlar Android için en iyi VR oyunları için önerilerimiz.

 

Google Daydream için VR Oyunları

Google’ın yeni VR platformu, daha karmaşık VR uyumlu uygulamalar yürütmek için akıllı telefonların ve kulaklıkların gereksinimlerini karşılamak üzere Cardboard’u genişletiyor.

Arcslinger

Her zaman yüksek öğle, uzayda bir yerlerde. Arcslinger, bir siber-altı-atıcı çizen ve size, mermi, mermi ve dinamitle gelen garip ve harika düşmanların dalgalarını savunan renkli bir bilim-kurgu / batı mashup arcade shooter oyunu.

 

Oyuncu her zamanki tıklamayla-vurma-VR silahı oyununu renklendirmek için ‘Arc magic’ powerup’larını öğrenebilir ve karikatür tarzı batı tarzı grafikler harika görünür ve oyunu çocuk dostu bir duyguya doğru çarpıtır.

 • Uygulama sürümü:  1.15
 • Android uyumluluğu: 7.0 ve üstü
 • Fiyat:  3,49 TL, uygulama içi satın alma yok

Arcslinger Play Store’da indir

 

Mekorama VR

Mekorama, küçük bir robotu seviye boyunca yönlendirmeniz gereken bir bulmaca oyunudur. Başlangıçta, oldukça basittir, çünkü genellikle sadece birkaç taş taşınmalıdır, ancak zorluk bir seviyeden diğerine önemli ölçüde artmaktadır.

VR sürümünde, eylem, her yerde, sanki küçülmüş ve oyun dünyasına yerleştirilmiş gibi görünür. Taşıyıcıları taşları hareket ettirmek ve robotu hangi yöne doğru ilerletmek için kullanırsınız.

 

 • Uygulama sürümü:  1.13
 • Android uyumluluğu: 4.4. ve yukarı
 • Fiyat:  3,99 ABD doları, uygulama içi satın alma yok

Mekorama VR İndir

Avcılar kapısı

Eylem Hunters Gate ile ateşli. Dünya iblisler tarafından saldırıya uğradı ve bunları her zamanki gibi dünyayı kurtarmak için bu aksiyon dolu haddeleme oyununda geri almanız gerekiyor. Bu eğlenceli ve grafiksel olarak etkileyici bir oyun. Rolling oyun elemanları, karakterinizin zamanla güçlenmesini ve yeni beceriler kazanmasını sağlar.

Daydream denetleyicisi sayesinde, hızlı bir şekilde denetimlere alışırsınız. Yukarıdakilerden neler olup bittiğine bakabilirsin, ki bu da rahatça oynamak için iyidir – çok fazla sanal hareketle yüzleşmek zorunda değilsin.

 • Uygulama sürümü:  1.2.41341
 • Android uyumluluğu: 4.4. ve yukarı
 • Fiyat:  5,99 ABD doları, uygulama içi satın alma yok

Hunters Gate İndir

Hız İhtiyacı: Limit Yok VR

Sanal Gerçeklik tarafından mümkün olan hız hissi, onu özellikle yarış oyunlarına uygun hale getiriyor. Hız İhtiyacı: Limit Yok VR, Daydream özellikli akıllı telefonlar için muhtemelen en iyi yarış oyunu.

Harika grafikler ve hızlı koşuş yarışları heyecan verici bir sürüşü garanti eder, ancak Need for Speed ​​ile VR deneyimini tamamlayan şey, özelleştirme ve araç ayarlama için ayrıntılı seçenekler. EA, detaylara dikkat etti: Başlangıçta koltuğunuzun yüksekliğini bile ayarlayabilirsiniz.

 

 • Uygulama sürümü:  1.0.1
 • Android uyumluluğu: 7.0. ve yukarı
 • Fiyat:  $ 14.99, uygulama içi satın alma yok

 

Need for Speed™ No Limits VR İndir

 

Gunjack 2: Vardiya Sonu

Gunjack 2, güneş sistemimizin dış kenarındaki Kubera maden platformunda bir paralı askere sahip olan bir VR atıcıdır. Göreviniz: Saldırganları savuşturun, çünkü korsanlar bu mineralleri çalmak için umutsuzdur.

Yani bir topun üzerinde oturun ve saldıran uzay gemilerini, elindeki silahları kullanarak büyük silahları kullanarak paramparça edin. Kontroller alışmak için biraz zor. Oyun aksiyon dolu ve hızlıdır, ancak her hareketi bakışlarınızla kontrol edersiniz.

 

 

 • Uygulama sürümü:  1.1.890552
 • Android uyumluluğu: 7.0. ve yukarı
 • Fiyat:  12,99 ABD doları, uygulama içi satın alma yok

 

Gunjack 2: End of Shift İndir

 

Samsung Gear VR için VR Oyunları

Oculus ile işbirliği içinde geliştirilen Gear VR, sadece high-end Galaxy akıllı telefonlarıyla uyumlu güçlü bir sistemdir. Bir var ise S7 , S8 , S8 + , S9 / S9 + veya 8 Not telefon, Android sürümü uyumluluğu olmayan bir konudur.

Son Uzay

Son Uzay, muazzam görselleri, sürükleyici ortamı ve bilim kurgu öyküsü sayesinde, kesinlikle VR uzay savaşçısıdır. Gear VR’de olduğu kadar, bu popüler aksiyon oyunu ayrıca Oculus Rift, PSVR ve Oculus Go tarafından da destekleniyor .

 

Bir VR uzayındaki toplam hareket özgürlüğü biraz kafa karıştırıcı hissedebilir, ancak Minos Starfighter cihazınızda bir kez yürüdüğünüzde, hiçbir zaman bir anlık pilot pilot gibi hissedeceksiniz, düşmanlarınızı oyunun güzel ortamlarında boşluk tozuna maruz bırakacaksınız.

 

Keep Talking and Nobody Explodes

VR, sizi dış dünyadan tecrit etmesi gerektiği gibi görünebilir, ancak bu oyun bu varsayımı tersine çevirir. Bir fantastik yerel multiplayer / co-op oyunu Keep Talking ve Kimse Explodes VR izolasyonunu kullanır ve eğlenceli bir sosyal deneyimin ayrılmaz bir parçası haline getirir.

 

Kulaklığı olan oyuncu, teller ve düğmelerle kaplanmış rastgele oluşturulmuş bir bomba ile karşı karşıyadır – ve yakındaki arkadaşlarınız (kulaklıksız) bir el kitabına ya basılı olarak ya da başka bir ekrana bakarlar ve sizi silahsızlanma süreci boyunca size söylemelidirler. Göremedikleri bir bombayı tanımlarsın. Gear VR’nizi bir partide tanımak ister misiniz? Anti-sosyal olmayın, işte nasıl yapılacağı.

 Keep Talking and Nobody Explodes Oculus dan İndirin

 

Anshar Wars 2

Anshar Wars 2, grafiksel olarak etkileyici bir VR oyunu. Bu oyunda, küçük savaş uçağınız zafer için uzayda savaşıyor. Bu aksiyon oyunu çok eğlenceli çünkü Gear VR’nin 360 derece etkisi gayet iyi çalışıyor. Bununla birlikte, aynı zamanda akıllı telefonunuza bir oyun kumandası bağlamanız gerekir, aksi takdirde hızlı bir şekilde kontrol edilmekten rahatsız olur.

 Anshar Wars 2 Oculus dan İndirin

 

Lands End

Monument Valley yaratıcısı ustwo tarafından Land’s End, daha fazla bulmaca oyunları hayranları için. Özellikle Gear VR için tasarlanan bu oyunda eski bir uygarlıkta uyanıyorsunuz. Bir denetleyiciye ihtiyacınız yoktur, çünkü ustwo kendi işleyişini tasarlamıştır. Grafiksel olarak, Arazi Sonu soyutdur; Sanal manzaralar dünyanın birçok uzak bölümünden ilham alıyor. Aksiyon severler bununla mutlu olmayacak.

Diğer birçok Gear VR oyunu gibi Land’in Sonu da oldukça pahalıya mal oluyor. Geliştirici bunun için 7.99 dolar istiyor.

Lands End Oculus’tan İndirin

 

Wands

Wands, bir Wielder oyununu oynadığınız 1880’lerin Londra’sının sihirli bir versiyonunda bulunan bir VR multiplayer oyunudur. Asanızı ateş topları, yıldırım cıvataları ve meteor saldırıları gibi büyüler yapmanıza izin veren unsurlarla donatırsınız. Oyundaki hareket sadece teleport ile gerçekleşir, aksi halde kafa hareketleriyle hedeflenirsiniz.

Gerçek bir hikaye yok – bunun yerine, Wands diğer oyunculara karşı savaşlara odaklanıyor. Ancak, internet üzerinden gerçek rakipler ile savaşmadan önce, bazı alıştırmalar – hem kontrolleri tanımak hem de daha güçlü büyüler bulmak için tavsiye edilir.

 

Operasyon ya oyun kumandası ya da Gear VR touchpad ile gerçekleştirilir. Yeni Gear kontrol cihazı da zaten destekleniyor.

 

Wands Playstore İndir

 

Augmented Empire

Klasik noktadan-tıkla PC oyunlarını anımsatan bir izometrik masa üstü görünümü ile Augmented Empire, kalabalığından hareket halindeyken öne çıkıyor. Ancak görsellerinin yanı sıra, bu sıra tabanlı taktik RPG de iyi geliştirilmiş hikayesi ile ayırt edilir. 6 misfit karakterden oluşan bir partiyi Victoria-esque düzeyindeki eşitsizlik ve disfonksiyona inen distopik bir siberpunk şehirden yönlendiriyorsunuz ve bu yol boyunca şaşırtıcı derecede derin bir arsa ortaya çıkarıyorsunuz.

 

Zengin hikaye anlatımı ve birinci sınıf seslendirme, Augmented Empire’ı daha tatmin edici VR oyunlarından biri haline getiriyor. Kontroller ve mekanikler nispeten sezgisel olmasına rağmen, en iyi deneyim için bir kontrolör önerilir.

 

Oculus dan İndirin

 

Google Cardboard için VR Oyunları

Cardboard, Google’ın giriş seviyesi VR için ultra düşük bütçeli bir çözümdür. Çoğu Android telefon karton uygulamaları çalıştırabilir ve görüntüleyenler genellikle sadece birkaç dolar için kullanılabilir veya ücretsiz olarak verilir.

 

Whispering Eons

VR oyun pazarı, atıcılar ve on-ray deneyimleriyle dolu, ancak Fısıldayan Eyonlar farklı bir şey yapıyor. Bu bir siberpunk geleceğinde ayarlanmış bir hikaye tabanlı macera oyunu (ve yüzleşelim, muhtemelen VR ve siberpunk hayranları arasında küçük bir geçit var).

Whispering Eons Playstore İndir

 

Fısıldayan Eyonlar, iyi bir arsaya, sürükleyici bir müziğe ve tonlarca atmosfere sahiptir ve hatta reklamlarınız bile deneyiminizi bozmadan tamamen ücretsizdir. Tek dezavantajı oldukça kısa, ama umarım geliştirici bu “bölüm 0” ı tam teşekküllü bir diziyle izleyecektir.

 

 • Uygulama sürümü:  N / A
 • Android uyumluluğu: 4.4 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz

 

InCell VR

İnsan hücresinin ilgi çekici ortamında bir aksiyon oyunu olan InCell VR’yi denemek için Cardboard’da VR oyun oynamaya başlamanızı tavsiye ederim. Fantastik görseller ile sıra dışı bir ayar sunmakla kalmaz, özellikle Cardboard ile çalışmak üzere tasarlanmıştır ve sadece bu konuda sorunsuz bir deneyim yaşadım.

 

Incell VR Playstore İndir 

 

 • Uygulama sürümü:  1.4.3
 • Android uyumluluğu: 4.4 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz

VR Galaxy Wars

Daha tetikleyici mutlu VR acemileri, derin uzaydaki fütüristik bir tareti kontrol etmenizi sağlayan VR Galaxy Savaşları’nı denemeli, düşman gemilerini yalnızca hızlı refleksler ve bakışlarınızla paramparça etmek. Dürüst olmak gerekirse, daha fazla bir şey yok, ama bir uzay aracından ziyade bir tareti deneme zemini, daha az şaşırtma anlamına geliyor ve navigasyon konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

VR Galaxy Wars Playstore İndir

 

 • Uygulama sürümü:  1.4
 • Android uyumluluğu: 4.4 ve üstü
 • Fiyat: Ücretsiz

Minos Starfighter VR

Minos Starfighter temelde Son Uzay’dır, ancak Google Cardboard için kırpılmıştır. Bu nedenle, Oculus veya Gear VR’de oyunu oynarken bulacağınız şeyin kalitesi değil, yine de kartonda alabileceğiniz en iyi aksiyon başlıklarından biri.

 

 

 • Uygulama sürümü:  1.2.5
 • Android uyumluluğu: 4.4 ve üstü
 • Fiyatı: 0 $ 99

Lamper VR: Firefly Kurtarma

Sonsuz koşucu oyunları, VR gözlüklerle oynamak için çok uygundur. Lamper VR: Firefly Kurtarma, Lamper VR’nin halefi: İlk Uçuş, böyle bir oyun. Burada, kafa hareketleri ile küçük bir ateşböceği kontrol edersiniz ve örümcekler böcek krallığınıza saldırdığında kaybettiğiniz ateşli arkadaşlarınızı özgür bırakmanız gerekir. Oyunda ormanlar ve mağaralarda uçuyor, ateş toplarını vuruyor ve rakipleri yenmek için power-ups kullanıyorsunuz. Bu sezgisel kontroller sayesinde çok iyi çalışıyor. Sadece şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda ücretsizdir.

Lamper VR: Firefly Rescue, Google Play Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir. Ayrıca Gear VR için de 2,99 dolarlık bir versiyon var.

 

 

 • Uygulama sürümü:  1.7
 • Android uyumluluğu: 4.1. ve yukarı
 • Fiyat:  Ücretsiz

Lamper VR Playstore İndir

 

VR Space: The Last Mission

Uzay. Gitmek için sonsuz yollar. VR oyunlarının genellikle uzayda gerçekleştiğine şaşmamak gerek. VR Uzayında: Son Göreviniz – her zamanki gibi – insanlığın son umudu. Ayrıca her zamanki gibi, hikaye esas olarak eylem için bir bahane. Önemli olan şey, düşman uzay gemilerinin saldırılarını bastırmanızdır. Ve bu, eğlenceli bir deneyim için fazlasıyla yeterli – özellikle grafikler çok etkileyici olduğu için. Oyun karton VR gözlükler için tasarlanmış olmasına rağmen, oyunu klasik bir akıllı telefon oyununa dönüştüren bir NoVR modu vardır.

 

 

 • Uygulama sürümü:  3.1
 • Android uyumluluğu: 4.4. ve yukarı
 • Fiyatı:  1,99 $

 

VR Space: The Last Mission Playstore İndir

 

Hangi VR oyunlarını beğeniyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

 

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.