PUBG Corporation (PUBG Corp.) Yeni Haritayı Yama Olarak Yayımladı

/ 10 Temmuz 2018 / 1.470 / yorumsuz
PUBG Corporation (PUBG Corp.) Yeni Haritayı Yama Olarak Yayımladı

PUBG Corporation (PUBG Corp.) Yeni Haritayı Yama Olarak Yayımladı

Dünyanın en çok oynanan oyunlarına hayat veren PUBG Corporation (PUBG Corp.) büyük bir merakla beklenen yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) haritası Sanhok haritasını da yayımladı. Güneydoğu Asya’dan alınan ilham ile yaratılan yeni harita 4X4 kilometrelik bir alanı kapsıyor. Çok daha hızlı bir çarpışma vadeden yeni harita bilgisayarda PUGB oynamaktan zevk alan herkes için şu anda ücretsiz olarak indirilebilen ücretsiz yama olarak indirmeye açıldı.

Event Pass: Sanhok Tanıtımı Da Yapıldı

PUBG Corporation (PUBG Corp.) aynı zamanda kısa süreli indirmeye açık tutacağı Event Pass: Sanhok oyunu için de tanıtım düzenledi. Sanhok’un tam sürümü ile eş zamanlı olarak oyunun hayranlarını bir üst seviyeye taşıyarak oyun tutkularını tatmin edecekleri Event Pass: Sanhok tanıtımı da yapıldı. Yeni sürümde oyun tutkunları günlük görevler ve haftalık görevler alacakları, bu görevleri tamamladıkça bir üst seviyeye geçecekleri ve bunları başardıkça ödüller ile eşyalar kazanacakları bir oyunla tanışmış olacaklar.

Oyun Kısa Süreli Olarak İndirilebilecek

Tanıtımı yapılan Event Pass: Sanhok oyunu ne yazık ki kısa süreli olarak indirime açık tutulacak. Oyun tutkunları için indirme 22 Haziran 2018 tarihinde aktif hale getirilecek. Oyunu indirmek isteyen kişiler için ise son indirme tarihi 21 Temmuz 2018 olarak belirlendi. Yani 21 Temmuz 2018 tarihinden sonra ne yazık ki oyun indirmeye kapatılacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.