Android Rehberde Eksik Kişileri Geri Getirme

/ 16 Temmuz 2020 / 8.877 / yorumsuz
Android Rehberde Eksik Kişileri Geri Getirme

Bu yazımızda sizlere Android cihazınızda eksik kişileri nasıl düzelteceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Kişi listenizin eksik olması sizi üzebilir ve bu durumun ters gitmesi fazlasıyla sinirlerinizi bozabilir. Android bir Google ürünü olduğundan dolayı kişilerinizin sunucularına yedeklenme ihtimali yüksektir. Eğer siz de rehberinizin eksik olduğunu düşünüyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

Android cihazınızda kişilerinizin kaybolmasının çeşitli nedenleri olabilir. Android’i güncellediğiniz zaman aksaklıklar neden olurken bazı uygulamalarda sorun yaratabilir. Google kişilerinizi depoladığınızı düşünüyorsanız, bir bilgisayar yardımı ile kişilerinizi geri getirebilirsiniz. Bilgisayardan https://contacts.google.com/ adresine gidip bu alan üzerinden Google hesabınıza giriş yaptıktan sonra e-posta adresinize bağlı tüm telefon numara kayıtlarını görmüş olursunuz.

Kişilerinizi geri yüklemek için ise ekranın sağ üst kısmında yer alan dişli çark simgesine tıklayın. Size iki seçenek sunulur ve bu seçenekler; Değişiklikleri geri al ve Diğer ayarlar olarak ayrılır. Değişiklikleri geri al kısmını seçtiğiniz zaman karşınıza çıkan alandan 10 dakika ile maksimum 30 gün arasında seçeneklerinden süreyi belirleyerek rehberinizi geri getirebilirsiniz. İstediğiniz tarihi seçtikten sonra ‘Geri Al’ sekmesi sayesinde Android cihazınızda bulunan eksik kişileri geri getirmiş olursunuz. Anlatmış olduğumuz adımlar sayesinde rehberinizde silinen kişiler geri gelir. Bu yazımızda sizlere Android cihazlarda rehberde silinen kişileri nasıl geri getireceğiniz konusunda bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum alanı üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.