Artık Pokémon Go’da Mew’i yakalayabilirsiniz

/ 27 Mart 2018 / 2.445 / yorumsuz
Artık Pokémon Go’da Mew’i yakalayabilirsiniz

Artık Pokémon Go’da Mew’i yakalayabilirsiniz

Tümünün en zorlu Pokémon’u olan Mew, şimdi Pokémon Go’da yakalamak için sizi bekliyor.
İfadeler kasıtlı olarak belirsiz olmasına rağmen yeni bir dizi görevi tamamlayan Niantic ipuçları bir Mew’i yakalanması şimdi daha kolay.
Mew bir Pokémon video oyunu yakalamak için kullanılabilir.

Pokémon Go’nun popülaritesi 2016’da bir sansasyona dönüştüğü için kesinlikle düşerken, zorlu Pokémon hayranları, artırılmış gerçeklik akıllı telefon oyunuyla ilgili olduğu kadar saplantılı . Bugün, Pokémon Go’nun arkasındaki şirket olan Niantic, tüm Pokémon hayranlarının beklediği haberleri içeren yarı belirsiz bir bildiri yayınladı : Mew, Pokémon Go dünyasında çıktı ve şimdi bunu bulabilirsin.

Mew Pokemonu Nasıl Yakalanır?

Mew, franchise’daki en zorlu Pokémon yaratıklarından biridir. Uzunca bir süredir video oyunu serisinde Mew’i meşru bir şekilde yakalamanın tek yolu, Pokémon etkinliklerinde Nintendo tarafından oyununuza özel olarak indirilen karakterin olmasıydı . Şimdiye kadar Mew, Pokémon Go’da hiç bulunmadı, ancak Niantic size bir Mew’i net olarak alabilecek yeni bir görev sistemi sunuyor.

Niantic Yol Gösteriyor

Basın bülteni, “Bir Mew’i yakalamak için şu adımları izleyin” demesine rağmen, Niantic size “Efsanevi Bir Pokémon” kazandıracak iki yeni görevi anlatıyor: Saha Araştırması ve Özel Araştırma. Araştırma alanlarının her birinde ortaya konan hedeflere ulaşmak, Pullar’a girer ve yedi Pul kazanarak bir Mew ile karşılaşma ihtimali olan bir “araştırma atılımı” gerçekleştirir.

Araştırma görevleri, yakındaki PokéStops’u döndürmeyi, belirli Pokémon’u keşfetmeyi ve yakalamayı veya savaşlarda bulunmayı içerir. Bu hedeflerden bazıları, sizi ilk Poké Ball’unuzu veren ve oyunda size tavsiyede bulunan oyun içi karakter olan Profesör Willow tarafından yok edildi.

Henüz yapmadıysanız, Pokémon Go‘yu indirmek için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Oraya git ve bir Mew bul!

Pokemon Go Play Store İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.