Askıya Alınan Twitter Hesabını Silme

/ 15 Ekim 2019 / 15.915 / 3 Yorum
Askıya Alınan Twitter Hesabını Silme

Twitter uygulamasında askıya alınmış hesaplar, topluluk kuralını ihlal ettiği düşünülen hesaplardır. Askıya alınmaları ise spam, hesap güvenliği tehlikesi, taciz gibi nedenlerden kaynaklıdır. Bu yazımızda ise Twitter’da askıya alınan hesabı nasıl sileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Askıya alınan hesabınızı silmek için de itiraz etmeniz gerekiyor.

İlk olarak hesabınızın kapanmasından dolayı itirazda bulunmanız gerekiyor. Bu hesabı kurtarmak için de bu linke tıklayarak askıya alınan hesap için itiraz etmelisiniz. İtiraz ederek hesabınızı askıdan kaldırmayı deneyin. Askıya alınan hesap açıldıktan sonra Twitter uygulamasını silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Twitter’da askıya alınan hesabı silme konusunda yardımcı olduk. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Askıya Alınan Twitter Hesabını Silme (3 Yorum)

  1. Askıdan kaldırmıyorlar ki hesabı kaldırsalar biz de biliyoruz o kadarını😂 olm tşk mı geçiyonuz ya 😂