Beklenen LG V30 Plus Türkiye Fiyatı Açıklandı

/ 26 Ocak 2018 / 1.697 / yorumsuz
Beklenen LG V30 Plus Türkiye Fiyatı Açıklandı

Beklenen LG V30 Plus Türkiye Fiyatı Açıklandı

Son dönemde satış rakamlarında istenilen seviyeleri bir türlü yakalayamayan LG yeni modellerinden biri olan V30 Plus modeli için yeni açıklamalarda bulundu. LG V30 Plus fiyatı yanı sıra aynı zamanda modelin Türkiye pazarında satışa sunulacağı tarihte yapılan açıklama ile netlik kazandı.

Sadece Türk Telekom Mağazalarında Satışa Sunulacak

LG markasının perakende elektronik mağazalarından çekilmesi ile beraber cihazlar sadece Türk Telekom mağazaları ve telefon operatörleri tarafından satılıyordu. Marka tarafından yapılan yeni açıklama ile beraber yeni modelin sadece Türk Telekom mağazalarında satışa sunulacağı belirtildi. LG V30  Plus Türkiye fiyatı 4 bin 399 lira olarak uygulanacak. Yine modelin sadece bulut grisi ve aurora siyahı olmak üzere iki renk seçeneği bulunacak. Ocak ayı sonu itibari ile model Türk Telekom mağazaları üzerinden LG müşterilerinin beğenisine sunulacak.

LG V30 Plus Özellikleri

Oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan LG V30 Plus IP68 sertifikasına sahip ve 1,5 metre derinliğe kadar suya 30 dakikaya kadar dayanabiliyor. 6 inç büyüklüğe sahip olan ekranı, Snapdragon 835 işlemcisi, 3300 MAH bataryası ile dikkat çeken cihaz en büyük artıyı ise cep telefonu ile sunuyor. LG V30 Plus kamera özelliklerinde arkada biri 16 MP diğeri ise 13 MP olmak üzere iki kamera kullanıyor. Ön kamera ise ne yazık ki yine 5 MP olarak tercih edilmiş.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz