Turkcell Mobil İnternet Ayarları Nasıl Yapılır?

/ 18 Aralık 2019 / 1.488 / yorumsuz
Turkcell Mobil İnternet Ayarları Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların günümüzde epey yaygınlaşması ile beraber artık internet kullanımında da ciddi bir artış olmaya başladı. Artık internet insanların günlük ihtiyacı olmaya başladı. Neredeyse günde 1 milyar kişi en az bir defa da olsa internete giriyor ve internete erişiyor.Ancak bazı durumlarda internette yaşanan kısmi problemler kullanıcılar çileden çıkartacak raddeye gelebiliyor.

Yeni bir akıllı telefon aldığınızda telefonun internet ayarları otomatik yapılı olarak gelir ve siz herhangi bir sorunla problemle uğraşmazsınız. Turkcell Mobil İnternet ayarları bazen kısmi bölge değişiklikeri nedeniyle gerekebiliyor. Bizde bu yazımızda 3 farklı yöntemle internet ayarlarınızı nasıl ayarlaya bildiğinizden bahsedeceğiz.

Mobil telefonunuz internet ayarlarını otomatik olarak yapmak için en basit yöntem telefonunuz mesa bölümüne INTERNET yazıp 2222’ye SMS göndermektir. Bu işlemden sonra telefonunuzun internet ayarları otomatik olarka telefona yüklenir.
– Sms dışında mobil uygulamayı kullanarak da kolayca halledebilirsiniz.
– Bu iki adımla da halledemediyseniz 532 Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri kısa süre içerisinde probleminizi çözecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz