Turkcell Kalan Paketi Öğrenme İşlemi

/ 14 Ağustos 2019 / 2.211 / yorumsuz
Turkcell Kalan Paketi Öğrenme İşlemi

Bu yazımızda Turkcell kullanıcıların kalan paketlerini nasıl öğrenecekleri konusunda yardımcı olacağız. Eğer hat olarak Turkcell hattını kullanıyorsanız ve kalan internet, dakika, sms hakkınızı öğrenmek istiyorsanız ne yapmanız gerekeceğinden bahsedeceğiz.

Turkcell tarafından kalan paketlerinizi görmeniz için, güncel faturanızı öğrenmeniz için ve daha birçok alanda bilgi almak için geliştirdiği Dijital Operatör uygulamasını kullanabilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasını kullanmak için Play Store ya da App Store uygulamasına girin ve arama motoruna Dijital Operatör yazın. Daha sonra Turkcell uygulamasını indirin. Uygulamaya numaranız ile giriş yapın.

Uygulamaya girerek güncel faturanızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kalan internet paketinizi, dakika ve SMS konusunda da bilgilendirme alabilirsiniz. Kalan kullanımlarım alanından hangi paketlerinizin kaldığını öğrenmiş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz