Dondurulan Instagram Hesabı Açma

/ 8 Mart 2019 / 162 / yorumsuz
Dondurulan Instagram Hesabı Açma

Dondurulmuş olan Instagram hesabı nasıl açılır? Daha önceleri instagram hesabı nasıl dondurulur? şeklinde bir rehber hazırlamış ve sizlere sunmuştuk. Bu yazımızda ise dondurmuş olduğumuz instagram hesabını geri açma işlemini anlatmaya çalışacağız.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Instagram hayatımızın bir parçası olamaya devam ediyor. Sürekli vakit geçirdiğimiz ve sevdiğimiz kişileri takip ediyoruz. Bazı durumlarda ise bu takip işleri derken, kendi işlerimizden alıkoyuyoruz kendimizi. Bunun önüne geçmek içinde, instagram hesabımızı donduruyoruz. Tam bitti derken, kafa dağıtmak için yeniden ihtiyaç duyduğumuz bu platforma geri dönmek için ne yapabiliriz? İşte bunu anlatacağız.

Dondurulan Instagram Hesabı Geri Nasıl Açılır?

Dondurmuş olduğumuz instagram hesabını yeniden açabiliriz. Bunun için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor;

  • İlk olarak dondurulan hesabımızı hemen geri açamadığımızı artık belirtelim. Geri açmak için en az 7 gün beklemek zorundayız.
  • Hesabımızı geçici olarak kapattığımız sırada arama sayfalarında 2 gün kadar görünebiliyor.
  • Hesabınızı dondurmadan önce mutlaka şifrenizi bir yere not edin. Çünkü hesap kapalı kaldığı sürece giriş yapmadığınız için şifrenizi unutabilirsiniz.
  • Instagram hesabınızı tekrar açmak için kullanıcı adı ve şifrenizi girip açmanız mümkün. Evet çok basit bir şekilde geri açabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemlerden sonra instagram hesabınız açılmış olacaktır. Ancak hesabınızı dondurmuş ve tekrar açma sırasında sorun yaşıyorsanız eğer, “https://help.instagram.com/contact/1652567838289083” adresi üzerinden destek alabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Sizlerin de merak ettiği sorular varsa yorum kısmından ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.