Facebook Dating Ne İşe Yarar?

/ 25 Mart 2019 / 405 / yorumsuz
Facebook Dating Ne İşe Yarar?

Tinder’da yer alan yakın bölgelerdeki belirtilen özelliklere göre eşleştirme sayesinde yeni kişiler ile tanışma sağlayan özelliğe benzer Facebook Dating, eşleştirme yaparak karşı cinsten arkadaşlar bulmanızı sağlıyor.

Belli bir yaş kitlesi, bölge gibi birçok kriterlere göre eşleştirme yaparak sizlere karşı cinsten arkadaş bulmanız için geliştirilen bu uygulama ile aranılan kriterlere göre arkadaş bulabilirsiniz. Ancak bu yeni uygulamanın şimdilik Kolombiya’da kullanıldığını belirtelim. Yakın zamanda ise bu uygulama Tüm dünya genelinde kullanılmaya başlayacak.

Daha kısa ve net bir cevap vermek gerekirse, Facebook Dating sayesinde 100 km’ye dek size doğru bir arkadaş bulma veya aranılan kriterlere göre kişileri karşınızda listelemeye yarayan bir özelliktir.

Siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.