Facebook haber bandı yok, geri getirme işlemi

/ 14 Mart 2019 / 633 / yorumsuz
Facebook haber bandı yok, geri getirme işlemi

Facebook haber bandı kaynağı görünmüyor, Facebook sohbet çubuğu kayboldu. Facebook haber bandı yok nasıl geri getirim? İşte Facebook sorunlarınız için çözüm rehberimiz…

Eğer Facebook platformunda haber bandı görünmüyor yada yanlışlıkla gizlenmiş ise, tekrar göstermek oldukça kolaydır. Facebook haber bandını gizlemek veya yeniden göstermek için yapmanız gereken işlem şu şekilde;

Haber bandı gizleme ve açma işlemi

  • Sohbet bölüm panosunu açmak için sağ alt kısımda yer alan Sohbet’e tıklayın.
  • Ardından haber bandını göster yada gizle seçeneğine tıklayın.
  • Facebook’ta haber bandının boyutuyla oynamak isterseniz eğer, sohbetin yatay çubuğuna tıklayın ve çubuğu aşağı doğru çekin.

Ancak hatırlatalım; haber bandı sadece bağlantılı olduğunuz kişiler yada sayfalardan bir miktar hareket olduğunda görünmektedir. Yani hiçbir şekilde haber bandı görünmüyorsa, Facebook’ta bağlantılı olduğunuz kişiler ile hiçbir şekilde bir etkileşim olmadığı yeni bir durumun olmadığı anlamına gelir.

Çünkü haber bandında, yapılan durum güncellemeleri, arkadaş istekleri, fotoğraflar ve videolar gibi uygulama hareketleri hatta yorum ve beğeni haberleri çıkmaktadır. Yani o an canlı bir durum söz konusu değilse, haber bandında bir şey göremezsiniz. Buna en büyük örnek ise arkadaşınız Ali araba ile bir fotoğraf çekip paylaşır ve size paylaşım yapıldığı gibi canlı olarak haber akışında görünür.

Çerezlere dikkat edin!

Eğer tüm bu adımları uygulamış ve henüz daha haber bandı görünmüyor ise, sorun çerezlerle alakalıdır. Sol kısımdan geçmiş sekmesine gelip, tüm kutucukları işaretleyin ve öğelerin tüm tüm izlerini silin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.