LinkedIn kişi silme veya bağlantı kaldırma 2019

/ 15 Mart 2019 / 91 / yorumsuz
LinkedIn kişi silme veya bağlantı kaldırma 2019

LinkedIn hesabındaki bağlantı nasıl kaldırılır? İletişim listesindeki kişiler nasıl silinir? Bugün sizlere LinkedIn hakkında detaylı bir şekilde bağlantıları kaldırmayı anlatacağız. Bu bakımdan istemediğiniz kişilerle olan bağınızı artık koparabilir ve bilgilerinize erişmelerinizi kısıtlayabilirsiniz.

LinkedIn sizlerinde bildiği gibi daha çok iş sosyal ağı olarak karşımıza geliyor. Profesyonellerin yer aldığı iletişim ve ağ bağlantıları platformu, daha çok kişisel değilde iş temelli bağlantılar ve güven ağı sunuyor. Bunun yanı sıra sosyal ağ üzerinden hesabınızda olan ekli bağlantılar sizin için çok fazla önemlidir.

LinkedIn Kişi Silme İşlemi

İlk olarak LinkedIn hesabınıza giriş yapın ve ana sayfaya gelin. Bu kısımda sayfanın üst bölgesinde bulunan İletişim Ağı seçeneğine imlecinizi götürün ve Kişiler‘i seçin. Bunu uyguladıktan sonra bağlantılar sayfasının sağ üst bölgesinde yer alan bağlantıları kaldır seçeneğine bir kere tıklayın. Bağlantıları kaldır demeniz halinde yeni bir pencere açılacak ve bu pencere içerisinde liste göreceksiniz. Bu kısımda bağlantısını kaldırmak istediğiniz kişilerin hemen yanındaki işaret kutularını doldurmanız şarttır. Ardından Bağlantıları Kaldır seçeneğine dokunarak işlemleri tamamlayın. Bu pencerede karşınıza yeni bir onay ekranı gelecek ve onayın ardından işlemler tamamlanacak.

Merak edilenler

LinkedIn ile birini kaldırdığınız da o kişinin haberi olacak mı? Tabii kide hayır, o kişiyi listenizden çıkardığınız zaman o kişiye özel bir uyarı gitmeyecektir. Kişinin bunu öğrenmesi için listesinde sizi görmemesi veya hesabınıza girip bakmasıyla verilerinize erişemediği zaman fark edecektir.

LinkedIn’de çıkardığımız birini yeniden ekleyebilir miyiz? Evet çıkarmış olduğunuz kişileri yeniden ekleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


İrem Yüngül

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.