Facebook kapatılan ve dondurulan hesap tespiti

/ 21 Mayıs 2019 / 6.458 / yorumsuz
Facebook kapatılan ve dondurulan hesap tespiti

Facebook dondurulmuş hesaplar nasıl anlaşılır. Bugün sizlere Facebook kişilerinin dondurulmuş olanları ve kapatılmış olanlarını nasıl fark edebileceğinizi açıklayacağız. İşte detaylar…

Çok fazla arkadaş listeniz bulunuyor ve çoğunun aktif olmadığını mı fark ettiniz. Bu durumda ise kapanmış veya dondurulmuş hesapları görmeniz için bazı ipuçlarını sizlere aktaracağız. Bu konuda tespit edebilmeniz için birçok bilgiyi derledik.

Facebook kapatılan ve dondurulan hesapların tespiti

Bu şekilde olan kapatılan veya dondurulan hesapları bulmak için aşağıda yer alan adımları lütfen takip ediniz;

  • İlk olarak profilinize girin
  • Arkadaşlar
  • Buradan tüm arkadaşları gör seçeneğinden devam ediniz.

Bu kısımda pasif olan veya kapatılan hesapların profil resimleri olmayacaktır. Böylelikle bu hesaplara zaten tıkladığınızda açılmayacak ve sizlerde bu hesapları çıkarabileceksiniz.

Bu resimden görmüş olduğunuz gibi profil resmi olmayan herhangi bir resme tıkladığınız da hesabın dondurulmuş olduğunu ifade eden bir mesajla karşılaşacaksınız. Bunla beraber birçok hesapta profil resmi olmayabilir. Ancak arkadaş sayısı göründüğü için bu hesapların henüz dahi aktif olduğunu belirtelim.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz