Feedburner İd Öğrenme İşlemi

/ 24 Ekim 2019 / 503 / yorumsuz
Feedburner İd Öğrenme İşlemi

Bugün ki konumuz feedburner id öğrenme hakkında bilgi vereceğim. Feedburner ücretsiz web beslenme ve mail aboneliği bildirim sistemidir.

Mail aboneliği için wordpress eklentisi aldığınız zaman feedburner ıd numarası olarak bu eklentiye entegre ettiğiniz zaman çalışan eklentiler için feedburner kullanıyorsanız ID yazmanız yetelrli olur.

FEEDBURNER ID BULMA

feedburner.google.com” adresine giriş yapın. FeedBurner ayarlarına girdiğinizde Analyze diye bir yazı göreceksiniz. Analyze yazan yerden açtığınız zaman adres satırında id= a0df6sthxxxlldla7ltxx2r04 bunun gibi numaralar çıkacaktır bu numaralar sizin feedburner ıd adresiniz.

Bugün sizlere FEEDBURNER ID BULMA işlemini anlattık . Eğer aklınıza takılan sorular olursa yada bizimle paylaşmak istediğiniz görüşleriniz varsa yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.