ZTE Nubia Red Magic Nasıl Format Atılır?

/ 24 Ekim 2019 / 1.029 / yorumsuz
ZTE Nubia Red Magic Nasıl Format Atılır?

Android tabanlı işletim sistemine sahip olan ZTE Nubia Red Magic cihazda fabrika ayarına dönmek için nasıl format atılır bundan bahsedeceğim.

ZTE NUBİA RED MAGİC NASIL FORMAT ATILIR?

Cihaza format atmadan önce yapılması gerekenlerden bir bahsedelim. Mutlaka cihazın bir yedeğini alın. Galeride bulunan video, fotoğrafların, notların ve en önemlisi telefon numaralarını yedekleyin.

Yedeği aldıktan sonra cihazınızın şarjının % 50 den aşağıda olmamasına dikkat edin. Formatlarken  hiçbir donanım parçasını sökmeyin. ZTE Nubia Red Magic hard reset atma işlemini iki farklı yöntemi var sizlere iki yöntemi de anlatacağım.. Telefonun menüleri üzerinden ve donanım parçasını olarak tuşlar sayesinde resetleme yapacağız.

ZTE NUBİA RED MAGİC FORMAT NASIL ATILIR?

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu sıfırla > Her şeyi sil bu adımları sırasıyla yaparsanız ZTE Nubia Red Magic formatlama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu yöntemin dışında birde telefon üzerindeki tuşları kullanarak fabrika ayarına döndürme işlemini anlatacağım.

ZTE NUBİA RED MAGİC FABRİKA AYARINA SIFIRLAMA

Telefonu kapalı duruma alın > Sesi Açma+ Güç Düğmesiyle aynı anda basın > Wipe Data / Factory Reset >  Reeboot system Now bu şekilde telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.

ZTE Nubie çinli bir üretici tarafından Türkiyeye sunuldu ve oldukça fazla kullanıcıya sahip bugün sizlere ZTE Nubia Red Magic format nasıl atılır bahsettik.

Eğer sormak istediğiniz sorular veya paylaşmak istediğiniz görüşleriniz varsa yorumlar kısmına yazabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz