PC’den Instagram Direct Mesajlarını Kontrol Etme

/ 9 Kasım 2019 / 1.733 / yorumsuz
PC’den Instagram Direct Mesajlarını Kontrol Etme

Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da aynı zamanda mesajlaşma alanı da bulunmaktadır. Mesajlaşma özelliği sayesinde topluluk tutulmaya çalışılıyor ve yeni özellikler ile dikkat çekiyor. Instagram üzerinden mesaj göndermek, almak ya da görüntülü arama hizmeti Instagram tarafından sunulmaktadır. Direct mesaj özelliğini bilgisayar üzerinden kullanabilmeniz, nasıl mesaj alıp ya da nasıl mesaj gönderebileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Eğer bilgisayar üzerinden Instagram Direct mesajlarını kontrol etmek istiyorsanız Windows 10’da uygulamalar kısmında yer alan bir uygulama sayesinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarda Instagram DM kullanma için Windows Uygulama atölyesi üzerinden Instagram yazarak uygulamayı bulabilirsiniz. Bu özelliği ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz ve Microsoft Store üzerinden uygulama ile beraber yürütebilirsiniz.

Instagram uygulamasını yükledikten sonra girişinizi gerçekleştirin. Instagram hesabınızı yönetip, bilgisayar üzerinden gelen mesajları bu şekilde kontrol edebilirsiniz. Windows olmadan Instagram kullanmak isterseniz de sanal bilgisayar kurarak bilgisayarınızdan Instagram kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Bu durumu gerçekleştirmek için Bluestacks uygulaması ile bilgisayarda işletim sistemine bu yazılımı kurup kullanabilirsiniz. Bilgisayar içinde sanal Android işletim sistemine kadar kurguyu bu işlem sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Bilgisayar üzerinden Instagram Direckt mesajlarını nasıl kontrol edebileceğiniz konusunda bilgi verdik. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz