Fortnite : Battle Royale 7 En İyi İniş Noktası

/ 29 Ekim 2018 / 683 / yorumsuz
Fortnite : Battle Royale 7 En İyi İniş Noktası

 

Fortnite : Battle Royale en iyi iniş noktaları

Fortnite‘nin her turu Battle Royale ile aynı şekilde başlıyor. Siz ve bir grup diğer oyuncu gizli silahlar, tuzaklar ve diğer yağmalarla dolu büyük bir adaya düşmeden önce, uçan bir araca atlarsınız. O adaya indiğiniz yer size kalmış, fakat doğru yeri seçmek zafer ve erken elenme arasındaki fark olabilir, çünkü son oyuncu (ya da takım) olarak ayakta kalmak için savaşırsınız.

Burada seçtiğiniz tüm Fortnite maçlarının ilk birkaç dakikasından en iyi şekilde faydalanabilmeniz için bazı genel ipuçları ve püf noktaları ile birlikte, seçim yapmak için haritadaki yedi harika noktayı palaşacağız.

Fortnite iniş noktası seçiminde ki avantajlar

Çoğu zaman, adaya mümkün olduğunca çabuk ulaşmak istersiniz, böylece rakiplerinizden önce bir silah bulabilirsiniz. Bununla akılda tutulması gereken birkaç önemli faktör vardır. Her şeyden önce, paraşütünüz yerden belirli bir mesafeye ulaştığınızda otomatik olarak (ve inişinizi yavaşlatır) açılacaktır. Bu nedenle, paraşütünüzü bir iniş noktasına giden yolda erken hareket edebilecek herhangi bir dağ ya da yüksek bölgelerden uzak durduğunuzdan emin olun.

Başka bir ipucu, inişinizi planlamaktır. Böylece paraşütünüzü açtığınız zaman, seçtiğiniz iniş noktasına doğru hızlıca giderken zemine ve etrafınıza odaklanmalısınız. Aksi takdirde, paraşüt çıkmadan önce diğer bir oyuncuyla çok yakınlaşırsanız işler umduğunuz gibi gitmeye bilir.

İlk önce yer almak önemlidir, fakat sadece karaya çıkmak için iyi bir yer seçerseniz. Kendi başına oynuyorsanız, bu genellikle bir silah bulmadan önce herhangi bir rakipte karşılaşma olasılığınızın olmadığı daha sessiz, daha az gelişmiş bir alan seçmek anlamına gelir.

Bununla birlikte, bir takımla oynuyorsanız, muhtemelen daha popüler bir bölgeye gitmek isteyeceksiniz. Kasabalar ve haritanın diğer gelişmiş kısımları genellikle tüm bir ekiple çalışıyorsanız ihtiyacınız olacak daha fazla silah bulundurur. Umarım, ekstra sayılar aynı alana giren rakiplerinizi de çıkarmanıza yardımcı olur.

Fortnite 7 en iyi iniş Noktası

Şimdi temelleri ele aldık, buraya iniş yaptığınızda nişan almak için adada yedi nokta var. Bunlardan herhangi birine iniş yapabilirseniz, size Fortnite Battle Royale‘de üstünlük sağlamanıza yardımcı olacaktır.

1. Anarchy Acres’in batısındaki motel

Bu, tüm bir takımı kollamak için yeterli ganimeti olan büyük tenha bir yerdir. En iyi sonuç için, çatıya iniş yapıp kazma ile yolunuzu yıkmayı deneyin.

2. Wailing Woods’un kuzeyindeki gözetleme kulesi

Haritanın sağ üst köşesindeki bu izole nokta için kendi başınıza oynuyorsanız uygundur. Birden fazla silah ve başka yağma bulmak için oradan, daha fazla dişli almak için batıya da gidebilirsiniz. Birkaç tane sandık bulacağınız bir tepeye park edilmiş bir dondurma kamyonuna dikkat etmeyi unutmayın.

3. Tilted Towers yakınındaki havuz

Eğimli Kulelere doğru ilerleyin (adanın ortasının solunda yer alır) ve bu iniş yerini bulmak için biraz daha ilerleyin. Gözlerinizi kapalı bir havuz için açıp bol miktarda silah, dişli ve sandık bulmak için yakındaki arazide tutun. Depolandıktan sonra, diğer oyuncularla savaşmak için Tilted Towers‘a geri dönebilirsiniz.

4. Moisty Mire

Haritanın sağ alt köşesi suyla kaplıdır, bu da içinden geçmeye çalışan oyuncuları yavaşlatır. Bu durum oyunun başında pek çok düşmanın girmeyeceği anlamına gelir, bu da maçı başlatmak için harika bir yer yapar. Bir kez iniş yapıp, sandıklar için etrafa bak ve ağaçların parçalarını kes. Ayrıca, topluluğun sol alt köşesine gidebilir, burada yığılmış araçların bulunduğu bir kulenin yakınındaki bir dişliyle dolu en fazla beş kasa bulabilirsiniz.

5. Snobby Shores

Araç her zaman doğudan başlayarak ada üzerinde uçar, bu yüzden batı kıyısındaki bu noktaya kadar gidebilirseniz, çok fazla rekabet olmayacaktır. Silah ve diğer malzemeleri bulabileceğiniz Snobby Shores‘in çevresinde çok sayıda ev bulunmaktadır. Sadece ekstra ganimet için her binanın bodrumunda arama yapmayı unutma.

6. Tomato Town yakınlarındaki gizli tünel

Adanın merkez sağ üst bölgesinde yer alan Tomato Town, arazi için popüler bir yerdir. Bu, şehre doğru düşerseniz çok fazla rekabetle karşılaşacağınız anlamına gelir, fakat birkaç yolun yakın olduğu güneye doğru ilerler iseniz daha iyi  konumda olursunuz. Tomato Town , gemilerinizin düşmanlarını ele almanız için gereken malzemeleri yeniden kaplamadan önce birkaç sandık bulacağınız gizli bir tünele bakın.

7. Salty Springs’in Güneydoğusu:

Fornite‘deki bir başka popüler mekandır. Bu da her ne pahasına olursa olsun oradan inmelisiniz. Bunun yerine, deponun güney doğusuna gidin ve bacaları olan bir çift bina arayın. Orada maçı kazanmana yardım etmek için silah ve diğer malzemelerle dolu sekiz sandık bulmalısın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.