Google Asistan Hatırlatma Sesi Değiştirme İşlemi!

/ 17 Kasım 2019 / 1.261 / yorumsuz
Google Asistan Hatırlatma Sesi Değiştirme İşlemi!

Bu yazımızda sizlere Google Asistan hatırlatma sesinin nasıl değişeceği konusunda bilgi vereceğiz. Google Asistan bu durumu varsayılan ses olarak kullanıldığı için bu durumu değiştirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz zaman Google Asistan hatırlatma sesini de değiştirmiş olursunuz. Hatırlatma sesini değiştirmek için de aşağıda yapacağınız işlemleri takip ederek kolay bir şekilde telefonunuzda gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak Google uygulamasına girin daha sonra diğer ayarlar alanına tıklayın ve Ayarlar alanına girin. Bildirimler daha sonra Keşfet seçeneğine tıklayın. En son olarak bildirimler üzerinden Google Asistan hatırlat sesini değiştirebilirsiniz. Hatırlatma sesini değiştirdiğiniz zaman artık dijital ses olarak varsayılan seslerden birini seçmiş olursunuz. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz