Google Dijital Denge Kullanıma Sunuldu

/ 23 Kasım 2018 / 2.650 / yorumsuz
Google Dijital Denge Kullanıma Sunuldu

Google Dijital Denge Kullanıma Sunuldu

 

Google tarafından geçtiğimiz aylarda duyurulan Dijital Denge uygulaması, belli başlı cihazlar adına yayınlandı. Doğrudan Play Store mağazası aracılığıyla indirilebilen uygulama, akıllı telefonunuza farklı özellikleri dahil ediyor. Cihazı nasıl kullandığınızı görmek ve hangi uygulamalara fazlasıyla zaman ayırdığınızı keşfetmek için Google Dijital Denge aplikasyonunu tercih edebilirsiniz.

Dijital Denge ile Kendinize Sınır Koyun

 

Google Dijital Denge, belirli bir süre içerisinde uygulamaları ne kadar kullandığınızı görmenizi sağlıyor. Aslında bir nevi kullanıma yönelik çeşitli noktalarda raporların oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Örneğin gün içerisinde ne kadarlık bir vaktinizi Instagram’da geçirdiğinizi görebilirsiniz. Böylelikle bu süreyi kısaltmak için harekete geçebilir, diğer uygulamalar adına da bilgi edinebilirsiniz.

Birkaç ay önce yayınlanan iOS 12 işletim sistemi, aslına bakılırsa bu tarz bir özelliğe sahip. Kullanıcıya uygulamalar hakkında çok daha fazla kullanım bilgisi sunan Apple, aynı zamanda sınırlandırma koymayı da mümkün hale getiriyor. Nitekim Google Dijital Denge uygulaması ile söz konusu özelliklerin benzerlik taşıdığı rahatlıkla söylenebilir.

Dijital Denge Nasıl İndirilir?

 

Eğer Google Dijital Denge uygulamasını indirmek istiyorsanız öncelikle Android 9 Pie işletim sistemi kullanıyor olmanız gerekiyor. Nitekim Google, bahsi geçen yeniliği şimdilik Android One programına dahil olan cihazlar adına yayınladı. Ayrıca uygulamayı Google Pixel sahipleri de indirebilirler. Bunun için Play Store sayfasını ziyaret edebilir ve Dijital Denge’yi resmi olarak edinebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.