Google’da orta segment ‘Pixel 3 Lite’ ile tanışın

/ 17 Kasım 2018 / 677 / yorumsuz
Google’da orta segment ‘Pixel 3 Lite’ ile tanışın

 

Pixel 3 Lite özellikleri nelerdir?

 
Google‘ın Pixel 3 ve 3 XL’si şüphesiz satın alabileceğiniz en iyi Android telefonlarından iki tanesi. Bununla birlikte, fiyatlar Pixel 3 için 799 $ ‘dan başlayan ve XL modeli için en az 899 $’dan başlar, kesinlikle ucuz değiller. Neyse ki, en azından bir Rus bloguna göre, bir orta segment(sınıf) “Pixel 3 Lite” yakında piyasaya çıkacaktır.

16 Kasım Cuma günü, “Sargo” olarak adlandırılan Pixel 3 Lite için ellerindeki fotoğrafları ve bildirilen özellikleri paylaşmak üzere bir yayın yaptılar. Bu, daha önce söylentilerle duyduğumuz bir kod adı ve Pixel serisindeki orta segment bir girişin söylentileri Nisan ayından beri dolaşıyor.

Fotoğraflardan görebileceğiniz gibi, Pixel 3 Lite normal Piksel 3’e çok benziyor. Şarj için USB-C, tek bir 12MP arka kamera olduğu söyleniyor. Normal Piksel 3 “ve renkli bir güç düğmesi. Ekranı çevreleyen çerçeveler biraz daha kalın ve bir AMOLED paneli yerine Pixel 3 Lite’nin 5.56 inç 2220 x 1080 IPS ekrana sahip olduğu varsayılıyor.

Ayrıca, ön kısım yerine USB-C bağlantı noktasının yanında bulunan alt çerçevede iki hoparlör ızgarası bulacaksınız ve bir 3.5mm kulaklık jakı var. (Pixel 3 + 3 XL eksikliği kulaklık jakı).

Diğer söylentiler arasında bir Qualcomm Snapdragon 670 ( Snapdragon 710’u kullanacağı önceki bir rivayete aykırı), 4GB RAM, 32 GB depolama yok, microSD genişletme ve Quick Charge 4.0’ı destekleyen 2.915 mAh pil bulunuyor.

Hangi pazarların Pixel 3 Lite’yi alacağı bilinmemektedir, ancak fiyatlandırma 2019’dan önce ya da 2019’in ilk çeyreğinden önce beklenen bir tahliyeyle 400 – 500 $ civarındadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.