Google’ın kablosuz şarj cihazı hakkında bilmeniz gereken 5 şey

/ 24 Ekim 2018 / 435 / yorumsuz
Google’ın kablosuz şarj cihazı hakkında bilmeniz gereken 5 şey

 

Pixel Stand kablosuz şarj cihazı hakkında bilmeniz gerekenler

Yanında Pixel 3 ( Verizon Wireless 800 $ ) ve Pixel 3 XL ( Verizon Wireless $ 930 ) , Google kablosuz şarj standını açıkladı. Aslında Pixel Stand, telefonunuzu şarj etmekten daha fazlasını yapıyor.

Stand, telefonunuzu dijital fotoğraf çerçevesine dönüştürür ve hatta telefonunuzun ekranını kullanarak güneşin doğuşunu taklit edebilir.

1. Pixel Stand nedir?

Pixel Stand kablosuz bir şarj cihazıdır. Qi teknolojisiyle uyumlu herhangi bir cihazı 10W‘a kadar şarj eder. Pixel 3 ve Pixel 3 XL, 10W hızında şarj edilirken, herhangi bir iPhone ( Sprint’de 999 $ ) , 7.5W‘ta kablosuz şarj cihazlarıyla uyumludur.

Fakat Pixel Stand, Pixel 3 dizisi için bir kablosuz şarj cihazından daha fazlasıdır. Stand üzerine bir Piksel 3 yerleştirdiğinizde, birkaç ekstra özellik etkinleştirilir.

2. Pixel Stand Kurmak

Pixel Stand‘a Pixel 3 yerleştirdiğinizde, telefonunuz Pixel Stand‘ı ayarlamanızı ister. İleri‘ye dokunun ve ardından istemleri izleyin.

Pixel Stand‘ın Google Asistan‘ı etkinleştirmesini, Rahatsız Etmeyin‘i etkinleştirmesini, kişisel fotoğraflarınızın takılıyken ekranda görünmesini istiyorsanız veya telefonunuzun sabah yavaşça yanmasını istiyorsanız, doldurmanız istenir.

3. Dijital fotoğraf çerçevesi

Pixel Stand‘ın telefonunuzu dijital fotoğraf çerçevesine dönüştürmesini seçtiyseniz, Google Fotoğraflar hesabınızdan bir fotoğraf albümü (veya albüm) seçmeniz gerekir . Google ayrıca, Google Fotoğraflar tarafından belirlenen son vurguları kullanma seçeneğini de sunar.

Aynı fotoğrafları tekrar tekrar görmekten yoruluyorsanız, Pixel Stand ayarlarını her zaman değiştirebilirsiniz.

4. Google Asistan özellikleri

Pixel Stand‘ın Google Asistan‘ı etkinleştirmesini seçtiyseniz, Stand kullanırken, Asistan, ekranın alt kısmında öneriler içeren küçük kabarcıklar yerleştirir.

Örneğin, sabahları “Günaydın”, “Haberler oynayın” veya “Hava durumu nedir?” İfadesini görebilirsiniz. Bu asistanla Google Asistan’ı tetiklemek için dokunabilir veya “Tamam, Google” veya “Hey, Google” standart uyandırma ifadelerini kullanabilirsiniz.

5. Pixel Stand Ayarlar

Pixel Stand‘ın ayarlar sayfasını bulmak en kolay olanı değil. Aslında, bir tür gömülü. Buna ulaşmak için Ayarlar uygulamasını açın ve Bağlı Cihazlar > Daha önce bağlanan cihazlar > Pixel Stand’a gidin . Ardından, son olarak Piksel Stand ayarlarının sayfasını açmak için dişli simgesini seçmelisiniz.

Oraya vardığınızda, hangi fotoğraf albümlerinin kullanıldığını değiştirebilir, Gündoğumu özelliğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve oda karanlık olduğunda ekranın kararmaya gitmemesini seçebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.