Huawei HiCare Ne Demek?

/ 10 Temmuz 2018 / 23.980 / yorumsuz
Huawei HiCare Ne Demek?

Huawei HiCare Ne Demek?

Akıllı cep telefonu sektöründe kıyasıya bir rekabet yaşanmaya devam ederken sektörde kendisine yer edinmek isteyen markalar farklı teknolojiler üretmek için yarışıyor. Bunlardan biride Huawei olarak öne çıkıyor. Akıllı cep telefonu sektörünün lider markaları arasında yer alan Huawei bir yandan yeni cep telefonu modelleri üzerinden çalışırken bir yandan da kullanıcılarını memnun etmeye odaklanıyor.

Huawei HiCare Uygulaması Nedir?

Huawei HiCare uygulaması cep telefonu kullanıcılarının yaşamış oldukları sorunları çok daha kolay bir şekilde çözmelerini sağlamak amacı ile geliştirilen özel bir işlev olarak öne çıkıyor. Huawei markalı cep telefonu kullanan her 100 kişiden 90 tanesinin sorununu çözmeyi başaran uygulama teknolojiden hiç anlamayan kişilerin dahi sorunlarını kendi kendilerine çözmesini sağlaması açısından büyük beğeni topluyor. Huawei HiCare uygulaması kullanıcılara onarım desteği, sorun tanılama, sorun giderme ve günlük kullanıcı tavsiyeleri gibi farklı pek çok konuyu barındırıyor.

Google Play Store Üzerinden İndirebiliyorsunuz

Küresel çapta yayımlanan Huawei HiCare uygulamasını kullanmak isteyen kişiler uygulamayı Google Play Store mağazası üzerinden indirebiliyor. Huawei HiCare tarafından sunulan en büyük özellik ise tek bir uygulama ile çok sayıda özelliğin kullanılabiliyor olması. Uygulama üzerinden kullanıcılardan gelen talepler ve şikâyetler değerlendirmeye alınıyor ve Huawei teknik ekibi tarafından yanıtlanarak kullanıcıların teknik servise gitmeden sorunlarını çözmeleri sağlanıyor. Anlık öneriler düzenli olarak gelirken kullanıcıların sorunlarını anahtar kelimeler girerek aramaları yeterli oluyor.

Huawei HiCare uygulaması Android İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.